Kim jesteśmy

Ayming Polska doradza Klientom, jak optymalnie prowadzić działalność operacyjną i osiągać lepsze wyniki finansowe. Od 1986 roku na świecie, a od 2004 w Polsce przeprowadzamy i wdrażamy procesy optymalizacji kosztów. W tym czasie zrealizowaliśmy w Polsce ponad 5 000 projektów i przeanalizowaliśmy ponad 527 mln zł wydatków polskich przedsiębiorstw.

Wspieramy ponad 2 500 Klientów z różnych branż: budowlanej, gaz/energia/woda, przemysłowej, motoryzacyjnej, spożywczej, meblarskiej, górniczej, handlowej (sieci handlowe), usługowej i innych.

Stale się rozwijamy, co roku wprowadzając nowe rozwiązania w ramach aktualnej oferty, a od stycznia 2016 roku doradzamy także jak skorzystać z nowej ulgi w podatku CIT związanej z nakładami na badania i rozwój.

Ayming Polska świadczy usługi zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008. Firma jest także członkiem Konfederacji Lewiatan.

  

Nasze podejście

Optymalne i efektywne zarządzanie firmą oraz kreowanie dróg rozwoju w oparciu o specjalistyczną wiedzę to wyzwanie, przed którym stoją zarządy wszystkich przedsiębiorstw.

Sukces w biznesie wymaga nie tylko zoptymalizowania struktury dzisiejszych kosztów, ale także ich przewidywania i zaplanowania na przyszłość.

Istotą zapewnienia stabilnego działania i optymalnego rozwoju przedsiębiorstwa jest:

  • zarządzanie ryzykiem,
  • optymalizacja procesów i kosztów,
  • planowanie kierunków rozwoju firmy w oparciu o analizę trendów.

 

W tych obszarach Ayming Polska oferuje konsulting strategiczny i operacyjny, skupiony wokół trzech wartości:

Innowacyjny program oparty o te wartości gwarantuje:

  • BEZPIECZEŃSTWO - identyfikację kluczowych ryzyk i zarządzanie nimi, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia biznesu,
  • KORZYŚCI - wygenerowanie korzyści i rozwój przedsiębiorstwa dzięki optymalizacji kosztów i sprawnemu wprowadzaniu oszczędności,
  • PRZEWIDYWANIE - proaktywne podejście do rozwoju oraz umiejętne wyznaczenie przyszłych kierunków, celów i wyzwań.