Zamknij

Webinar. Ulgi proinnowacyjne.
Jak stworzyć komplementarny system finansowania innowacji?

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Webinar. Ulgi proinnowacyjne. Jak stworzyć komplementarny system finansowania innowacji?
Aktualności
20 sierpnia, 2023

Większość firm prowadzi działalność badawczo-rozwojową, jednak nie wszystkie korzystają z zewnętrznych źródeł finansowania innowacji i rozwoju biznesu. Czy wiesz, że odpowiednie wykorzystanie instrumentów wsparcia innowacyjności może stać się katalizatorem rozwoju Twojej firmy?

Podczas spotkania dowiesz się, jak łączyć dostępne rozwiązania, aby zyskać maksymalne korzyści dla Twojego biznesu. Wspólnie przejdziemy przez mapę instrumentów wspierających rozwój innowacyjności, od ulgi na badania i rozwój, przez IP Box i ulgę na robotyzację, aż po pozostałe ulgi proinnowacyjne.

Zapraszamy 7 grudnia 2023 r. na webinar Ayming!

  • 10:00–10:50 Ulgi proinnowacyjne: ulga B+R, ulga na robotyzację, ulga na prototyp, ulga dla twórców, ulga na innowacyjnych pracowników, IP Box, ulga na ekspansję
  • 10:50–11:00 Sesja Q&A

Na spotkanie zapraszają: Ayming Polska we współpracy z Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego.


Nasz ekspert prowadzący spotkanie:

Przemysław Smoczyński – Project Manager,
Dział Innowacji, Dotacji i Ulg B+R

Koordynator projektów z zakresu finansowania innowacji. Z Ayming Polska związany od 2015 roku. W latach 2015-2021 prowadził analizy i postępowania podatkowe w zespole podatku od nieruchomości. Od 2021 roku prowadzi projekty mające na celu rozliczenie ulgi B+R oraz innych ulg proinnowacyjnych, w tym przede wszystkim tzw. ulgi dla twórców. Członek Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan. Autor licznych publikacji prasowych o tematyce podatkowej. Z wykształcenia prawnik.

 


Aby wziąć udział, wypełnij poniższy formularz.

Osoby zarejestrowane otrzymają link do wydarzenia na podane adresy e-mailowe.


Zarejestruj się na wydarzenie

"*" oznacza pola wymagane

Zgoda newsletter
Zgoda marketingowa*
Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *