Zamknij

Skąd wziąć budżet na rozwój i wyższe wynagrodzenia dla pracowników?

28 kw.
Warszawa
Home > Analizy i aktualności > Wydarzenia > Skąd wziąć budżet na rozwój i wyższe wynagrodzenia dla pracowników?
Wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie grupy Top HR działającej w Business Centre Club, na którym nasi eksperci przedstawią mniej znane źródła oszczędności dla Dyrektorów HR.

 
Nowy rok przyniósł rosnącą inflację i wyższe koszty prowadzenia biznesu. Coraz więcej przedsiębiorstw mierzy się z presją płacową i ryzykiem rotacji pracowników. Skąd wziąć budżet w 2022 roku na wyższe wynagrodzenia dla pracowników? Czy można odzyskać nadpłaty z tytułu składki wypadkowej? Jak zminimalizować koszty PFRON?

  • Data: 28.04.2022 (czwartek)
  • Godzina: 10:00-12:30
  • Miejsce: Plac Żelaznej Bramy 10, Warszawa

REJESTRACJA

Tematyka

  • Czy Twoja firma na pewno płaci do ZUS nie więcej niż powinna?
  • Czy można odzyskać nadpłaty z tytułu składki wypadkowej?
  • Jak zminimalizować koszty PFRON?

 

Prelegenci

Piotr Radko Dyrektor obszaru kosztów pracy w Ayming Polska

Ekonomista z międzynarodowym wykształceniem. Absolwent Wydziału Finansów Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej i École Supérieure de Commerce w Clermont-Ferrand (Francja). Wspiera przedsiębiorstwa we wdrażaniu rozwiązań przekładających się na poprawę ich wyników finansowych, co umożliwia im dalszy rozwój i budowanie przewagi konkurencyjnej. Zapewnia klientom profesjonalne wsparcie w weryfikacji prawidłowości rozliczenia składki wypadkowej oraz kosztów PFRON. Współpracuje z międzynarodowymi organizacjami i polskimi przedsiębiorstwami z wielu branż m.in. górniczej, metalurgicznej, spożywczej, meblarskiej handlowej czy przetwórczej. Na przestrzeni kilkunastu lat z sukcesem przeprowadził i koordynował blisko tysiąc projektów z zakresu weryfikacji kosztów operacyjnych ponoszonych przez największe przedsiębiorstwa w kraju.
 

Izabela Diana JaszczołtDyrektor ds. Kluczowych Klientów w Ayming Polska

Magister politologii oraz magister prawa. Pomaga przedsiębiorstwom w wyborze rozwiązań wspierających rozwój biznesu i uzyskiwaniu lepszych wyników finansowych. Specjalizuje się w obszarze podatków, finansowania innowacji i kosztów pracy. Buduje trwałe relacje z Klientami i wspiera ich na każdym etapie współpracy. Łączy wiedzę merytoryczną z zakresu doradztwa operacyjnego ze znajomością wyzwań, przed którymi stają Klienci z różnych branż. Współpracuje z firmami należącymi do TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.
 

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *