Meblarska

Andrewex

Analiza potrzeb

Analiza wysokości składki na ubezpieczenia społeczne, w tym na ubezpieczenie wypadkowe.

Zaproponowane rozwiązania

Analiza składek pod kątem ewentualnych ryzyk.

Przygotowanie indywidualnej strategii i wsparcie w zakresie minimalizacji skutków ewentualnych niedopłat.

Badanie poprawności dokumentacji i jej zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ubezpieczeń społecznych.

Efekty współpracy

"Ayming Polska wykazała się profesjonalizmem, wnikliwością oraz dbałością o Klienta podczas realizacji projektu. Wysokie standardy współpracy, a także skuteczność działania pozwoliły na zidentyfikowanie wymiernych oszczędności dla naszego Przedsiębiorstwa. Indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w realizowany projekt gwarantowały rzetelną jego realizację. Świadczone usługi zostały wykonane z zachowaniem należytej zawodowej staranności, terminowo i bez zastrzeżeń."

 Pobierz list referencyjny w PDF

 

ANDREWEX Sp. z o.o. to prywatne przedsiębiorstwo produkcji drzewnej o wyłącznie polskim kapitale. Firma rozpoczęła działalność w 1988 roku w Piętnie k. Turku w Wielkopolsce. Obecnie posiada 3 lokalizacje: Warszawa, Toruń oraz Turek. Zakład w Wielkopolsce to główny partner IKEA. Zakłady produkcyjne zatrudniające blisko tysiąc pracowników, zdolne do przerobu ponad 300 tysięcy metrów sześciennych drewna okrągłego rocznie.