FMCG

DUDA Polski Koncern Mięsny

Analiza potrzeb

Przegląd opłat ponoszonych z tytułu podatku od nieruchomości.

Zaproponowane rozwiązania

Weryfikacja stanu faktycznego nieruchomości pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami prawa oraz ich interpretacjami przez właściwe organy. W przypadku identyfikacji niedoszacowań przygotowanie indywidualnej strategii pod kątem eliminacji lub minimalizacji potencjalnych kar.

Efekty współpracy

"W obecnych realiach warto stawiać na doświadczonych i solidnych partnerów biznesowych. Możemy zaświadczyć, iż działania Alma CG wykonane były w pełni profesjonalnie, rzetelnie i z zaangażowaniem. Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. poleca Alma Consulting Group Polska Sp. z o.o. jako solidnego partnera wszystkim obecnym i przyszłym Klientom tej firmy."

Pobierz list referencyjny w PDF

 

Duda S.A. – Polski Koncern Mięsny. Główna siedziba firmy znajduję się w Katowicach, natomiast całą produkcją zajmuje się największy w Polsce, zajmujący obszar 8 hektarów, zakład przetwórczy w Sosnowcu zatrudniający 1200 wykwalifikowanych pracowników. Moc produkcyjna zakładu to 500 ton na dobę. Wydajność linii rozbioru wieprzowiny to 30 ton na godzinę, natomiast wołowiny to 10 ton. Zaplecze surowcowe naszej firmy obejmuje kilkuset dostawców