Meblarska

Ludwik Styl

Analiza potrzeb

Przegląd opłat ponoszonych z tytułu podatku od nieruchomości.

Zaproponowane rozwiązania

Weryfikacja stanu faktycznego nieruchomości pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami prawa oraz ich interpretacjami przez właściwe organy. W przypadku identyfikacji niedoszacowań przygotowanie indywidualnej strategii pod kątem eliminacji lub minimalizacji potencjalnych kar.

Efekty współpracy

"Współpraca z Ayming Polska przebiegała owocnie, bez zastrzeżeń. Rzetelność, zaangażowanie, profesjonalizm i terminowość to cechy charakteryzujące pracowników Ayming Polska."

Pobierz list referencyjny w PDF

 

Firma Ludwik Styl istnieje od 1959 roku. Została założona przez Ludwika Twaroga. Obecnie firma należy do Jacka Twaroga – syna założyciela, który jako kontynuator tradycji rodzinnych od lat znajduje uznanie klientów, a swoją pozycję rynkową buduje poprzez doskonalenie produktów, którymi są meble z drewna. Firma Ludwik Styl posiada pełną kontrolę nad jakością drewna pozyskiwanego wprost z lasów zgodnie z certyfikatem FSC. Firma wystawiła z powodzeniem swoje ekskluzywne meble na imprezach targowych w Polsce (MTP Poznań), jak i na całym świecie (m.in. w Birmingham, Mediolanie i Kolonii).