Nasze wyróżnienia

 

Ayming we Francji w rankingu najlepszych firm doradczych, przygotowanym przez opiniotwórczy francuski magazyn ekonomiczny „Capital” w 2018 r. 

 

Ayming uzyskała pięć gwiazdek w kategorii „Zakupy i łańcuch dostaw”, wyprzedzając takie firmy jak EY, KPMG, Deloitte, McKinsey & Company, Bain & Company i Roland Berger. Ocena na pięć gwiazdek jest najwyższą możliwą notą, przyznawaną firmom konsultingowym, które są najbardziej rekomendowane przez klientów i konsultantów. 

 

Dodatkowo, Ayming otrzymała cztery gwiazdki w kategorii „Optymalizacja kosztów”

 

O rankingu

Ranking został opracowany na podstawie ankiety telefonicznej wśród konsultantów i klientów największych firm doradczych. Jest ogłaszany od 2016 roku w kilkunastu kategoriach. Firmy, które otrzymały taką samą liczbę gwiazdek, są umieszczane w rankingu w porządku alfabetycznym, a nie hierarchicznym. 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ayming we Francji w rankingu najlepszych firm doradczych, przygotowanym przez francuski  magazyn ekonomiczny „Capital” w 2017 r.

 

Ayming uzyskała pierwsze miejsce w kategorii „Optymalizacja kosztów”, wyprzedzając takie firmy jak Bain & Company, McKinsey & Company czy Boston Consulting Group oraz tzw. Wielką Czwórkę, a także jako jedyna firma została oceniona na 5 gwiazdek.

Dodatkowo Ayming znalazła się wśród trzech firm, obok Accenture i A.T.Kearney, które otrzymały najwyższą notę – 5 gwiazdek, w kategorii „Zakupy”.

Ocena „5 gwiazdek” została przyznana przedsiębiorstwom najbardziej rekomendowanym przez klientów i konsultantów.

To wielkie wyróżnienie dla Ayming, zwłaszcza, że w rankingach „Capital” główne kryterium oceny stanowiły opinie klientów.

 

1. miejsce wśród firm doradczych w kategorii "Optymalizacja kosztów"

 

 

Ayming otrzymała najwyższą notę – 5 gwiazdek w kategorii „Zakupy”.

 

5 gwiazdek w kategorii "Zakupy"