Przemysł

Polpharma

Analiza potrzeb

Przegląd opłat ponoszonych z tytułu podatku od nieruchomości.

Analiza wysokości składki na ubezpieczenia społeczne, w tym na ubezpieczenie wypadkowe.

Zaproponowane rozwiązania

Weryfikacja stanu faktycznego nieruchomości pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami prawa oraz ich interpretacjami przez właściwe organy. W przypadku identyfikacji niedoszacowań przygotowanie indywidualnej strategii pod kątem eliminacji lub minimalizacji potencjalnych kar.

Analiza składek pod kątem ewentualnych ryzyk. 

Przygotowanie indywidualnej strategii i wsparcie w zakresie minimalizacji skutków ewentualnych niedopłat.

Badanie poprawności dokumentacji i jej zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ubezpieczeń społecznych.

Efekty współpracy

"Dzięki realizacji naszych celów w założonym i pożądanym zakresie firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię wiarygodnego oraz skutecznego partnera."

"W toku współpracy Ayming Polska wykazała się dbałością o rzetelność analiz i proponowanych rozwiązań, dopasowaniem swojej oferty i zakresu usługi do naszych potrzeb oraz zaangażowaniem pracowników."

Pobierz list referencyjny w PDF.

Pobierz list referencyjny w PDF.

 

Polpharma wytwarza leki wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym. Ma wiodący udział w kluczowych obszarach terapeutycznych w Polsce. Specjalizuje się w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Należy do grona 20 największych firm generycznych na świecie. Zatrudnia ponad 7000 osób w Polsce i na rynkach zagranicznych. Posiada 7 zakładów produkcyjnych w Polsce, Rosji oraz Kazachstanie oraz 7 ośrodków badań i rozwoju. Portfolio Grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, a kolejnych 200 znajduje się w fazie rozwoju.