Motoryzacyjna

Solaris

Analiza potrzeb

Pozyskanie funduszy europejskich.

Zaproponowane rozwiązania

Monitorowanie harmonogramu konkursów.

Przygotowanie koncepcji projektu pod kątem danego konkursu.

Przygotowanie dokumentacji do oceny formalnej i merytorycznej.Wsparcie podczas całego procesu pozyskiwania dofinansowania.

Efekty współpracy

"Ayming Polska wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem swoich pracowników, a także odpowiedzialnością i konsekwencją w działaniu. Ich skuteczność została potwierdzona otrzymaniem przez nas dotacji w ramach poddziałania 1.4.1 Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw."

Pobierz list referencyjny w PDF.

 

Solaris Bus & Coach S.A. to przedsiębiorstwo rodzinne, którego założycielami i właścicielami są Solange i Krzysztof Olszewscy. Firma jest liczącym się w Europie polskim producentem autobusów miejskich, międzymiastowych i specjalnych oraz trolejbusów i tramwajów.

Od momentu uruchomienia produkcji w 1996 roku fabrykę w Bolechowie pod Poznaniem opuściło już ponad 12 000 pojazdów. Jeżdżą one po drogach 29 krajów. Połączenie wizji i doświadczenia właścicieli przedsiębiorstwa z entuzjazmem młodej załogi pozwoliło stworzyć doskonałą organizację pracy i warunki do osiągania kolejnych sukcesów.