Przemysł

Synthos

Analiza potrzeb

Przegląd opłat ponoszonych z tytułu podatku od nieruchomości.

Zaproponowane rozwiązania

Weryfikacja stanu faktycznego nieruchomości pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami prawa oraz ich interpretacjami przez właściwe organy. W przypadku identyfikacji niedoszacowań przygotowanie indywidualnej strategii pod kątem eliminacji lub minimalizacji potencjalnych kar.

Efekty współpracy

„Możemy zaświadczyć, iż działania Ayming Polska Sp. z o.o. wykonywane były w pełni profesjonalnie, rzetelnie i z zaangażowaniem. Specjaliści Ayming Polska Sp. z o.o. dysponujący odpowiednim know-how wykazali się także otwartością na potrzeby i wymagania Klienta.”

Pobierz list referencyjny w PDF.

 

Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz największym producentem polistyrenu do spieniania (EPS) w Europie i jednym z największych producentów tego surowca na świecie. Firma dostarcza zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Synthos S.A.  zarządza zakładami produkcyjnymi w Oświęcimiu, Nowej Sarzynie, Woli Krzysztoporskiej, Kralupach (Republika Czeska), Ribécourt i Wingles (Francja) oraz w Bredzie (Holandia).