Zamknij
Atelier-knowledge

Twoja ścieżka rozwoju zawodowego

Kluczowe etapy przygody w Ayming

Home > Kariera > Twoja ścieżka rozwoju zawodowego

Dołączając do Ayming, będziecie mieli szansę na wypróbowanie różnych ścieżek rozwoju zawodowego.

Jest to możliwe dzięki naszemu dynamicznemu i ciągle rozwijającemu się zespołowi oraz wielu okazjom do zdobywania międzynarodowego doświadczenia. Tworzymy ścieżkę rozwoju zawodowego dopasowaną do Twoich celów i aspiracji.

Będziesz regularnie spotykać się z przełożonym, który wysłucha Cię, zmotywuje i zachęci do przekraczania ograniczeń, aby w pełni rozwinąć Twój potencjał. Każda ścieżka zawodowa jest unikalna – dlatego my przygotowaliśmy tylko kluczowe kroki, w oparciu o które każdy może wyznaczyć swoją własną drogę. Jeśli chcesz, możesz się przeprowadzić, zmienić stanowisko, wyjechać za granicę… i wybrać swoje życie zawodowe. W Ayming jesteś szefem swojej kariery – #bossofyourworklife.

W Ayming każdy ma szansę na rozwój swojej kariery. Staramy się pielęgnować potencjał naszych pracowników i dawać im szansę rozwoju w nowych obszarach. Dlatego uruchomiliśmy program Ayming Academy z cyklem szkoleń z różnych dziedzin."
Marie-Alice Thierry-Portmann, Global HR Director
feedback_clean

Bieżący feedback

Każdy projekt lub zadanie kończą się wspólnym podsumowaniem managera i pracownika. Najważniejsze dla nas jest stałe usprawnianie działań, dlatego wypracowaliśmy kulturę regularnego feedbacku. Dzięki niej możemy bardzo szybko identyfikować zarówno mocne strony pracowników, jaki i obszary do dalszego rozwoju.

W kolejnym etapie wspólnie wypracowujemy plan rozwoju, który ma przełożyć się na sukces i kolejny krok na ścieżce kariery. Oprócz regularnych rozmów, w Ayming odbywają się profesjonalne podsumowania roczne, podczas których pracownik przedstawia swoje propozycje szkoleń, oczekiwania dotyczące rozwoju czy chęć przekwalifikowania się.

Ayming_S01_HD_by_Olivier_Merzoug_Photographer-12

Rozmowy roczne

W każdym roku przeprowadzamy rozmowy ze wszystkimi pracownikami, aby podsumować współpracę i wypracować plan na przyszłość. Cel? Optymalna organizacja. Jesteśmy przekonani, że równowagę pomiędzy dobrym samopoczuciem w pracy a osiąganiem dobrych wyników można uzyskać, gdy pracownik jest na stanowisku dopasowanym do swoich kompetencji i czuje, że jego praca ma sens.

Oficjalne podsumowanie rozmowy rocznej trafia do działu HR, który dba o to, aby pracownicy przyczyniali się do sukcesu firmy, wykorzystując swoje mocne strony. Dzięki regularnej identyfikacji umiejętności i talentów naszych pracowników możemy stale usprawniać naszą organizację, a to przekłada się na naszą wyższą skuteczność w realizacji celów naszych klientów.

Szef swojej kariery czyli #bossofmycareer

Jakie są Wasze marzenia zawodowe i aspiracje? Po 2 latach pracy w Ayming i przy wsparciu managera, możecie wziąć udział w programie „boss of my work life”! Wierzymy w Was, chcemy poznać Wasze cele zawodowe i wspierać Was w ich realizacji.

Atelier-knowledge

Komitet Kariery

To ostatni etap programu #BossOfMyWorkLife. Możesz przedstawić swój pomysł na rozwój Regionalnemu Komitetowi Karier. Co to może być? Projekt związany z międzynarodową mobilnością lub projekt innowacyjny mający wpływ na inne przedsiębiorstwa. Wybrane pomysły są rozpatrywane przez Komitet Kariery Grupy Ayming. Przedstawisz swój pomysł przed Zarządem. Wysłuchamy Cię, a jeśli będzie to możliwe, sprawimy, że zostanie on zrealizowany.

mob-géo2_clean

Ruszaj z nami

Żyjemy w stale zmieniającym się świecie, dlatego tradycyjne, linearne ścieżki kariery nie są już wystarczające dla naszych zespołów. W Ayming rozumiemy, że potrzeby nieustannie się zmieniają, dlatego ​jesteśmy otwarci na zróżnicowane ścieżki kariery zgodne z Twoimi aspiracjami. Wspólnie pracujemy nad stworzeniem indywidualnej ścieżki rozwoju – również międzynarodowego. Twój następny krok: zaaplikuj na stanowisko w innym miejscu organizacji i wykorzystaj szansę, która jest zgodna z Twoimi planami zawodowymi.

Pozytywne i otwarte relacje, wspieranie pomysłów, stawianie nowych wyzwań i motywowanie do działania – te czynniki dodają nam wszystkim odwagi, by myśleć nieszablonowo."
Magdalena Burzyńska, Dyrektor Zarządzający Ayming Polska