Zamknij
about-hero

O nas

Jesteśmy zaufanym partnerem z ponad 35-letnim doświadczeniem. Wspieramy firmy w osiąganiu lepszych wyników finansowych.

Further together – razem zajdziemy dalej

Pomagamy przedsiębiorcom osiągać lepsze wyniki finansowe. Łączymy wysoce specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin z bogatym doświadczeniem, dbając o prawidłowość rozliczeń naszych klientów i generując oszczędności na dalsze inwestycje. Razem z nami mogą osiągnąć znacznie więcej.

Jesteśmy globalnym zespołem 1250 współpracowników działających w 15 krajach w Europie i Ameryce Północnej. W obszarze konsultingu działamy już ponad 35 lat, w tym od 2004 roku na rynku polskim. Globalnie koncentrujemy się na innowacjach, działalności operacyjnej i obszarze kosztów pracy, pomagając firmom uzyskiwać zwrot z inwestycji.

Co nas wyróżnia?

Specjalizacja i doświadczenie – wprowadziliśmy na polski rynek usługi weryfikacji podatku od nieruchomości  i składki wypadkowej. Mieliśmy wpływ na kształt ulgi B+R. To nasze główne specjalizacje i w tym nie mamy sobie równych.

Wysoka jakość wdrożenia – gwarantujemy prawidłowość rozwiązań i wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie projektu aż do uzyskania wymiernych rezultatów.

Unikalne połączenie kompetencji technicznych, księgowych, prawnych i podatkowych pozwala nam osiągnąć maksymalne korzyści finansowe dla klienta.

Indywidualne podejście do klienta – opieramy naszą pracę na głębokim zrozumieniu potrzeb i kontekstu organizacji.

Obszary, w których możemy Cię wesprzeć

Innowacje

Badania i rozwój to kluczowy warunek utrzymania konkurencyjności biznesu. Tymczasem firmy często nie wykorzystują wszystkich istniejących możliwości finansowania innowacji, w tym zachęt podatkowych. Rocznie na całym świecie wspieramy ok. 15000 projektów z zakresu B+R i innowacji, generując 1 miliard euro w postaci finansowania. W Polsce pomagamy firmom w uzyskaniu dotacji, ulgi na badania i rozwój i IP Box.

Podatki i finanse

Kontrolowanie kosztów ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia firmie zrównoważonego rozwoju w długoterminowej perspektywie. Jednym z rozwiązań, które może zapewnić środki potrzebne na inwestycje w firmie, jest weryfikacja prawidłowości rozliczenia podatku od nieruchomości.

Obszar kosztów pracy

Systematycznie rosnące koszty pracy to bolączka wielu przedsiębiorców. Pomagamy im poprawić kondycję finansową bez redukcji zatrudnienia lub zamrożenia wynagrodzeń. Jest to możliwe dzięki weryfikacji prawidłowości rozliczenia składki wypadkowej oraz obniżeniu wpłat na PFRON. W 2022 roku wprowadziliśmy na rynek acciline+ – innowacyjną platformę online do zarządzania wypadkowością w firmie.

Sprawdź nasze realizacje:

Poznaj >  historie innowacyjnych projektów oczami naszych Klientów 

nerses-khachatryan-f-G9evV04QE-unsplash

Świadczymy usługi zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001: 2015.

Opieramy naszą pracę na głębokim zrozumieniu potrzeb i kontekstu: każda firma jest jedyna w swoim rodzaju, każda sytuacja jest inna, prawie nigdy nie ma jednego, „uniwersalnego” rozwiązania. Realizujemy projekty wspólnie z klientami, będąc na miejscu i prowadząc je aż do samego końca.

Nasza partnerska relacja z klientami przekłada się na ponadprzeciętne wyniki. Ponieważ jesteśmy przekonani o skuteczności i bezpieczeństwie naszych działań, współdzielimy z klientami ryzyka i korzyści. Tworzymy również trwałe relacje – z wieloma z naszych klientów pracujemy już ponad 10 lat.