Wybierz stronę kraju
Zamknij
about-hero

O nas

Jesteśmy zaufanym partnerem z ponad 30-letnim doświadczeniem. Wspieramy firmy w osiąganiu lepszych wyników finansowych.

Further together – razem zajdziemy dalej

Jesteśmy ekspertami w poprawianiu wyników finansowych przedsiębiorstw. Łączymy wysoce specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu umożliwiamy naszym klientom i ich pracownikom uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników – razem z nami mogą osiągnąć znacznie więcej. Jesteśmy globalnym zespołem 1300 współpracowników działających w 15 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Azji. W obszarze konsultingu działamy już ponad 30 lat, w tym 15 na rynku polskim. Globalnie koncentrujemy się na innowacjach, działalności operacyjnej i obszarze kosztów pracy, pomagając firmom uzyskiwać zwrot z inwestycji.

Innowacje

Badania i rozwój to kluczowy warunek utrzymania konkurencyjności biznesu. Tymczasem firmy często nie wykorzystują wszystkich istniejących możliwości finansowania innowacji w tym zachęt podatkowych. Rocznie na całym świecie wspieramy ok. 15000 projektów z zakresu B+R i innowacji, generując 1 miliard euro w postaci finansowania. W Polsce pomagamy firmom w uzyskaniu dotacji, ulgi na działalność badawczo-rozwojową i IP Box.

Podatki i finanse

Kontrolowanie kosztów wzrostu ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia firmie zrównoważonego rozwoju w długoterminowej perspektywie. Trzeba zagwarantować rentowność inwestycji, skupić się na projektach generujących wzrost i pozwolić, aby zostały sfinansowane kapitałem własnym lub zewnętrznym. Jednym z rozwiązań, które może zapewnić środki potrzebne na inwestycje w firmie, jest weryfikacja prawidłowości rozliczenia i możliwości obniżenia płaconych podatków. W Polsce wspieramy przedsiębiorstwa w weryfikacji prawidłowości rozliczenia podatku od nieruchomości.

Obszar kosztów pracy

Znajdując nowe sposoby na angażowanie i motywowanie pracowników, pomagamy firmom w pełni wykorzystać ich potencjał. Zaangażowanie, skłonność do ryzyka, wiedza, etyka pracy, decyzyjność: każda osoba to ocean możliwości. Przeszkoliliśmy ponad 50000 osób i zapewniamy roczne oszczędności na poziomie 310 milionów euro dla naszych klientów. W Polsce wspieramy przedsiębiorców w weryfikacji prawidłowości rozliczenia składki wypadkowej oraz obniżeniu wpłat na PFRON.

Działania operacyjne

W czasach cyfrowej transformacji i big data, świeże spojrzenie na obszar działań operacyjnych może uczynić z nich kluczowe źródło przewagi konkurencyjnej – w postaci np. innowacji czy informacji. Zapewniamy specjalistyczną wiedzę na temat zakupów i zaopatrzenia. Nasi klienci uzyskują średnio 15% oszczędności z tytułu działań operacyjnych, co stanowi ok. 265 milionów euro rocznie.

 

Świadczymy usługi zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001: 2015.

Opieramy naszą pracę na głębokim zrozumieniu potrzeb i kontekstu: każda firma jest jedyna w swoim rodzaju, każda sytuacja jest inna, prawie nigdy nie ma jednego, „uniwersalnego” rozwiązania. Osiągamy wymierne rezultaty, realizując projekty wspólnie z klientami, będąc na miejscu, prowadząc je do momentu, aż przyniosą faktyczny skutek. Wykonujemy naszą pracę, dzieląc się specjalistyczną wiedzą: zatrudniamy liderów takich dziedzin, jak inżynieria, analityka danych, podatki, fizyka, chemia, medycyna i innych – to osoby, z którymi Twoi eksperci mogą rozmawiać jak z kolegami po fachu.

Wnosimy nową energię do organizacji naszych klientów, wspierając procesy decyzyjne na wszystkich poziomach, zwiększając dostępne środki i zmniejszając koszty, równocześnie budując zaufanie i tworząc środowisko nastawione na ciągły rozwój. To podejście oparte na współpracy i relacjach połączone ze skutecznością nowoczesnych technologii. Nasze wyjątkowe relacje przekładają się na ponadprzeciętne wyniki, a ponieważ jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań, współdzielimy z naszymi klientami ryzyka i korzyści. Tworzymy trwałe relacje – z wieloma z naszych klientów pracujemy już ponad 10 lat. Razem z nami mogą zajść dalej.

droga-e1557321074299

Myśląc o poprawie wydajności przedsiębiorstwa, pytanie, które powinniśmy zadać, nie brzmi „Jak możemy pracować więcej?”, ale „Jak możemy robić to lepiej?”

Hervé Amar, Prezes Ayming