Zamknij

Ayming dla biznesu. Oświadczenie Magdaleny Burzyńskiej

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Ayming dla biznesu. Oświadczenie Magdaleny Burzyńskiej
Aktualności
20 marca, 2020

Drodzy Klienci,

w obecnej sytuacji pandemii COVID-19, która dotyka nas wszystkich, kluczowa jest solidarność oraz zadbanie o nasze wspólne bezpieczeństwo. Od 13 marca wszyscy w Ayming pracujemy zdalnie, ale niezmiennie czuwamy nad Waszymi projektami i jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wiemy, jak ważna jest ciągłość relacji i przekazywanie informacji na temat postępów w prowadzonych projektach, dlatego bądźmy w kontakcie w ramach tele- i wideokonferencji.

W tej trudnej, kryzysowej sytuacji chcemy wspierać Was swoją wiedzą i doświadczeniem, dlatego przygotowaliśmy nowe rozwiązania.

Bezpłatne konsultacje

Każda firma może do nas napisać i w ciągu 24 godzin uzyskać od naszych ekspertów darmową poradę prawno-biznesową z zakresu pakietu osłonowego dla przedsiębiorstw, prawa pracy, ulg podatkowych i obniżenia kosztów.

Alerty informacyjne

Na stronie internetowej Ayming i na profilu na LinkedInie regularnie będą pojawiać się nasze komentarze dotyczące opracowywanych przez rząd pakietów pomocowych dla biznesu. Będziemy objaśniać, jakie rozwiązania może wdrożyć każda firma, aby minimalizować ryzyko biznesowe.

Uruchomiliśmy też newsletter o tej tematyce. Link do zapisu: https://www.ayming.pl/analizy-i-aktualnosci/aktualnosci/alert-dla-przedsiebiorcow/

Usługi w trybie online

W najbliższych miesiącach bardziej niż kiedykolwiek liczyć się będzie płynność finansowa. Antycypując potrzeby naszych Klientów, intensywnie pracujemy nad zmniejszeniem kosztów podatkowych i innych opłat administracyjnych. Takie działania bezpośrednio przekładają się na poprawę przepływów pieniężnych w firmie.

Zmodyfikowaliśmy nasze usługi w taki sposób, aby w sytuacji bieżących ograniczeń móc nadal wspierać Was w podejmowaniu nowych działań, które poprawiają płynność finansową i zabezpieczają wynik finansowy. Będziemy równie efektywnie działać online. Co to oznacza? Wizje lokalne i audyty techniczne zastąpimy pogłębionymi wywiadami online z ekspertami po stronie Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że priorytetem naszych Klientów jest teraz zarządzenie sytuacją kryzysową, dlatego będziemy minimalizować ich zaangażowanie w realizację projektów.

Dzięki takiemu podejściu będziemy w stanie uzyskać część oszczędności dla Klientów już teraz. Do analiz, które są źródłem dodatkowych oszczędności, ale wymagają naszej obecności w przedsiębiorstwie, wrócimy, gdy zagrożenie epidemiczne minie i znowu będziemy mogli bezpiecznie spotykać się i współpracować.

Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Magdalena Burzyńska, Dyrektor Zarządzający Ayming Polska

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *