Zamknij
IMG_8679

Job Dating

Zamiast mówić, co jest Twoją mocną stroną – pokaż nam to!

Home > Kariera > Job Dating

Chcesz się rozwijać w wielu obszarach? Lubisz wyzwania i środowisko pracy, w którym docenia się wzajemną pomoc i zaangażowanie?

Jeśli tak – dołącz do nas i weź udział w ciekawym doświadczeniu rekrutacyjnym w Warszawie!

Job Dating to wydarzenie mające na celu odkrycie talentów i osobowości dopasowanych do naszej organizacji. Wychodzimy z założenia, że CV nie jest w stanie w pełni oddać potencjału danej osoby. Chcemy Cię poznać: Twoje pasje, poglądy i marzenia. Zamiast pisać, kim jesteś, daj się poznać!

 

Nasze spotkania zachęcają do oryginalnych dyskusji, podczas których odkryjemy, co nas łączy. Po krótkiej sesji wprowadzającej w grupie, weźmiesz udział w 4 różnych warsztatach indywidualnych i grupowych. To 2,5 godziny na pokazanie siebie – dzięki byciu sobą. Po spotkaniu otrzymasz od nas odpowiedź w ciągu 48 godzin.

W 2018 r. spotkania odbyły się w Marsylii, Madrycie, Brukseli, Lille, Paryżu, a w 2019 r. w Houston, Paryżu, Brukseli, Londynie, Madrycie, Bordeaux i Lyonie. W czasie Jod Dating możesz pokazać się od najlepszej strony i odważyć się na nowy początek. Łączymy zabawę i kreatywność, aby stworzyć wyjątkowe doświadczenie. Przyjdź i przyłącz się.

Job Dating – 5 kluczowych kroków

Introduction-plénière-1
Wprowadzenie
life-icon
Warsztat wiedzy
experience-in-the-basket-1
Warsztat umiejętności miękkich
Interview-Oprah
Warsztat z video
Qui-êtes-vous
Opowiedz nam o sobie
IMG_8725

Wprowadzenie

15 min.

Marie-Alice Thierry-Portmann, Dyrektor HR Grupy Ayming oraz lokalny zespół witają wszystkich uczestników i opowiadają o kulturze organizacyjnej Ayming i naszych przekonaniach: elastyczności, wzmacnianiu jednostek, pionierskim duchu i innowacyjności. To dla nas pierwszy krok, aby się poznać… zanim rozpoczną się różne warsztaty.

IMG_8947

Warsztat wiedzy

15 min.

Celem tego grupowego warsztatu jest przedyskutowanie wybranego tematu biznesowego lub społecznego z 5 lub 6 innymi osobami. To czas na zbudowanie argumentacji i przedstawienie swojego zdania i pomysłów. Moderator i obserwator z Ayming będzie przyglądał się grupie i poszczególnym osobom – ich zachowaniu i interakcjom, biorąc pod uwagę zarówno sposób myślenia, jak i przekazywania swoich opinii. To co dla nas ważne, to Twoja umiejętność zadawania pytań na kluczowe tematy. Uwierz w siebie, wyraź swoją opinię i podziel się pomysłami.

To, co nas interesuje, to człowiek. To, jaki jest i co chciałby robić jutro."
Cendrine Maillard, Menedżer ds. rozwoju HR w Ayming
IMG_8968

Warsztat umiejętności miękkich

10 min.

Celem tego warsztatu jest odkrycie umiejętności poznawczych, komunikacyjnych i behawioralnych w grupie. Ten zabawny warsztat polega na rozwiązywaniu zagadek. Gry są wyjątkową okazją do wzajemnego odkrywania umiejętności miękkich, przywódczych i współpracy w zespole – umiejętności, które są kluczowe w konsultingu.

Warsztat z video

5 min.

Zgodnie z obietnicą, koncentrujemy się nie tylko na CV, ale też na umiejętnościach technicznych i kwalifikacjach. Chcemy Cię poznać. Szukamy otwartych i elastycznych współpracowników, dlatego zdecydowaliśmy się na szybki wywiad składający się z kilku krótkich pytań, na które trzeba odpowiedzieć spontanicznie. Nie wymyślaj, po prostu bądź sobą.

Przykładowe pytania: Jakie najnowsze wiadomości były dla Ciebie najciekawsze i dlaczego? Jaka jest Twoja pasja? Jakie jest Twoje marzenie?

W czasie Job Datings zależy nam na stworzeniu nieformalnej atmosfery oraz pokazaniu naszej firmy jako przyjaznego miejsca pracy."
Marie-Alice Thierry-Portmann, Dyrektor HR Grupy Ayming
IMG_8827

Opowiedz nam o sobie

10 min.

10-minutowa bezpośrednia rozmowa z HR i biznesem: to czas, aby w pełni zaprezentować swoje umiejętności zawodowe i ambicje. Wykorzystaj tę dyskusję do podzielenia się swoimi pomysłami, aspiracjami zawodowymi i super mocami. Uwielbiamy niekonwencjonalnych ludzi z pasją, którzy mają pomysły. Dlaczego powinniśmy razem pracować? To kluczowe pytanie.

Czas na relaks

Spotykamy się w inspirujących i wyjątkowych lokalizacjach – wykorzystajmy to jak najlepiej!

Chcemy, aby to spotkanie było miłym doświadczeniem dla wszystkich kandydatów. Zapewniamy przekąski w trakcie całego procesu, dostępne między poszczególnymi warsztatami. Na koniec imprezy możemy porozmawiać przy drinku w bardziej swobodnej atmosferze. Przyjdź i poznaj nas bliżej.