Wybierz stronę kraju
Zamknij
Atelier-knowledge

Job Dating

Zamiast mówić, że jesteś inny – pokaż nam to!

Home > Kariera > Job Dating

Masz w sobie duszę przedsiębiorcy? Lubisz wyzwania i środowisko pracy, w którym docenia się wysiłek i zaangażowanie?

Jeśli tak – dołącz do nas i weź udział w ciekawym doświadczeniu rekrutacyjnym w Paryżu, Brukseli, Houston, Madrycie, Bordeaux, Lyonie lub innym miejscu!

Job Dating to wydarzenie mające na celu odkrycie talentów i osobowości dopasowanych do naszej organizacji. Wychodzimy z założenia, że CV nie jest w stanie w pełni oddać potencjału danej osoby. Chcemy Cię poznać: Twoje pasje, poglądy i marzenia. Zamiast pisać, kim jesteś, daj się poznać!

Nasze spotkania zachęcają do oryginalnych dyskusji, podczas których odkryjemy, co nas łączy. Po krótkiej sesji wprowadzającej w grupie, weźmiesz udział w 4 różnych warsztatach indywidualnych i grupowych. To 2,5 godziny na pokazanie siebie – dzięki byciu sobą. Po spotkaniu otrzymasz od nas odpowiedź w ciągu 48 godzin.

W 2018 r. spotkania odbyły się w Aix-Marseille @thecamp, Madrycie @Stadesanbarnabeu, Brukseli, Lille, Paryżu, a w 2019 r. w Houston, Paryżu, Brukseli, Londynie, Madrycie, Bordeaux i Lyonie. To wyjątkowe miejsca, w których można pokazać się od najlepszej strony i odważyć się na nowy początek. Łączymy zabawę i kreatywność, aby stworzyć wyjątkowe doświadczenie. Przyjdź i przyłącz się. Przeżyj z nami te wyjątkowe chwile. Jesteś zainteresowany? Zarejestruj się już dziś.

Dowiedz się, jak przebiega Job Dating w Ayming.

  Job Dating – 5 kluczowych kroków

  Introduction-plénière-1
  Wprowadzenie
  life-icon
  Warsztat wiedzy
  experience-in-the-basket-1
  Warsztat umiejętności miękkich
  Interview-Oprah
  Warsztat z video
  Qui-êtes-vous
  Opowiedz nam o sobie
  mobilité-by-aiming

  Wprowadzenie

  45 min.

  Marie-Alice Thierry-Portmann, Dyrektor HR Grupy Ayming oraz lokalny zespół witają wszystkich uczestników i opowiadają o kulturze organizacyjnej Ayming i naszych przekonaniach: elastyczności, wzmacnianiu jednostek, pionierskim duchu i innowacyjności. To dla nas pierwszy krok, aby się poznać… zanim rozpoczną się różne warsztaty.

  parent

  Warsztat wiedzy

  15 min.

  Celem tego grupowego warsztatu jest przedyskutowanie wybranego tematu biznesowego lub społecznego z 5 lub 6 innymi osobami. To czas na zbudowanie argumentacji i przedstawienie swojego zdania i pomysłów. Moderator i obserwator z Ayming będzie przyglądał się grupie i poszczególnym osobom – ich zachowaniu i interakcjom, biorąc pod uwagę zarówno sposób myślenia, jak i przekazywania swoich opinii. To co dla nas ważne, to Twoja umiejętność zadawania pytań na kluczowe tematy. Uwierz w siebie, wyraź swoją opinię i podziel się pomysłami.

   

  To, co nas interesuje, to człowiek. To, jaki jest i co chciałby robić jutro."
  Cendrine Maillard, Menedżer ds. rozwoju HR w Ayming Tweetnij ten post
  health-v2

  Warsztat umiejętności miękkich

  10 min.

  Celem tego warsztatu jest odkrycie umiejętności poznawczych, komunikacyjnych i behawioralnych w grupie. Ten zabawny warsztat polega na rozwiązywaniu zagadek. Gry są wyjątkową okazją do wzajemnego odkrywania umiejętności miękkich, przywódczych i współpracy w zespole – umiejętności, które są kluczowe w konsultingu.

  Warsztat z video

  5 min.

  Zgodnie z obietnicą, koncentrujemy się nie tylko na CV, ale też na umiejętnościach technicznych i kwalifikacjach. Chcemy Cię poznać. Interesują nas Twoje pasje, Twoje wizja świata i marzenia. Potrzebujemy otwartych i elastycznych współpracowników, dlatego zdecydowaliśmy się na szybki wywiad składający się z kilku krótkich pytań, na które trzeba odpowiedzieć spontanicznie. Nie wymyślaj, po prostu bądź sobą.

  Przykładowe pytania: Jakie najnowsze wiadomości były dla Ciebie najciekawsze i dlaczego? Jaka jest Twoja pasja? Jakie jest Twoje marzenie?

  W czasie Job Datings zależy nam na stworzeniu nieformalnej atmosfery oraz pokazaniu naszej firmy jako przyjaznego miejsca pracy."
  Marie-Alice Thierry-Portmann, Dyrektor HR Grupy Ayming Tweetnij ten post
  entretien-indiv_clean-e1556201170374

  Opowiedz nam o sobie

  10 min.

  10-minutowa bezpośrednia rozmowa z HR i biznesem: to czas, aby w pełni zaprezentować swoje umiejętności zawodowe i ambicje. Wykorzystaj tę dyskusję do podzielenia się swoimi pomysłami, aspiracjami zawodowymi i super mocami. Uwielbiamy niekonwencjonalnych ludzi z pasją, którzy mają pomysły. Dlaczego powinniśmy razem pracować? To kluczowe pytanie. Gotowi?

  Czas na relaks

  Spotykamy się w inspirujących i wyjątkowych lokalizacjach – wykorzystajmy to jak najlepiej!

  Chcemy, aby to spotkanie było miłym doświadczeniem dla wszystkich kandydatów. Zapewniamy przekąski w trakcie całego procesu, dostępne między poszczególnymi warsztatami. Na koniec imprezy możemy się poznać przy drinku w bardziej swobodnej atmosferze. Jesteśmy towarzyscy!