Zamknij
Standout18-1

Witamy na pokładzie

Każdy pracownik Ayming jest ważną częścią naszej społeczności, odgrywa istotną rolę w naszej organizacji i ma wpływ na jej sukces.

Home > Kariera > Witamy na pokładzie

Chcemy, aby nasi nowi pracownicy byli świadomi naszego podejścia, ale przede wszystkim, aby doświadczyli go już w pierwszych dniach pracy. Wszystkim oferujemy te same możliwości, od momentu wdrożenia aż po dopasowanie indywidualnej ścieżki kariery.

 
Szanujemy indywidualność naszych pracowników. Tworzymy pozytywne i dynamiczne środowisko pracy, które sprzyja podejmowaniu wyzwań i indywidualnemu rozwojowi. Wspieramy siebie nawzajem, dzieląc się wiedzą i pomysłami oraz łącząc nasze komplementarne umiejętności, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
 

Inkluzywna kultura organizacyjna

Naszą kulturę organizacyjną cechuje różnorodność i inkluzywność. Na co dzień wdrażamy działania, które mają na celu wyrównywanie szans na rozwój w miejscu pracy i realnie wspierają naszych pracowników.

  • W momencie powrotu mam z urlopu macierzyńskiego, zwracamy szczególną uwagę na proces przejścia: przeprowadzamy rozmowy o powrocie do pracy, wprowadzamy plany wspierające powrót matek do pracy. Jeśli to potrzebne, zapewniamy elastyczne formy pracy. Naszym celem jest długofalowe wsparcie.
  • Ojcom oferujemy elastyczność pod kątem urlopu tacierzyńskiego.
  • Ułatwiamy powrót do pracy po długotrwałej chorobie. W zależności od indywidualnej sytuacji, oferujemy elastyczne godziny pracy, aby pomóc naszym pracownikom wrócić do pracy.
  • Naszym pracownikom zbliżającym się do wieku emerytalnego oferujemy wsparcie – organizujemy spotkania informacyjne i umożliwiamy pracę na część etatu.
  • Dodatkowo wspieramy wydarzenia charytatywne: Imagine for Margaux, Run Against Cancer, la Parisienne, Brussels Run.
table-tennis

Różnorodność i program „I WILL”

Rekrutujemy osoby zmotywowane i otwarte. Tworzymy środowisko pracy, w którym każda zatrudniona osoba czuje się szanowana i doceniania w którym w pełni może realizować swój potencjał. Nasza kultura opiera się na różnorodności i jest istotnym czynnikiem wpływającym na sukces naszej organizacji. Jesteśmy obecni w 15 krajach, a nasz zespół składa się z utalentowanych pracowników różnego pochodzenia. Wszyscy nasi pracownicy mają szansę wyrażać swój potencjał w środowisku szanującym różnice indywidualne i kulturowe.

We Francji jednym z przejawów takiego podejścia jest nasz program “I WILL” (International Women In Leadership Lab), którego celem jest wspieranie przywództwa wśród kobiet: chętnym proponujemy zaangażowanie się w program rozwoju osobistego i zawodowego. Dzięki niemu kobiety mogą wzmocnić swoje cechy przywódcze i skorzystać z naszego wewnętrznego wsparcia. Uczestniczki programu biorą udział w spotkaniach z inspirującymi kobietami, podczas których towarzyszą im mentorzy – nasi kluczowi pracownicy. Mentorzy pomagają uczestniczkom w przygotowaniu się do strategicznych stanowisk w naszej organizacji.

photo-1528605105345-5344ea20e269

Proces wdrażania nowych pracowników

Twój pierwszy dzień w Ayming jest dla nas niezmiernie ważny. Chcemy, aby wszyscy pracownicy czuli się mile widziani i doceniani. Nowe osoby zostaną otoczone opieką doświadczonych kolegów. Przedstawimy Cię zespołowi, wprowadzimy w nowe środowisko, pomożemy zrozumieć naszą kulturę organizacyjną i będziemy Cię wspierać w Twojej roli. Integracja nowych talentów jest częścią kompleksowego pakietu wsparcia, który sprzyja szybkiemu procesowi adaptacji w nowym miejscu pracy.