Zamknij
careers-home

Witamy w Ayming

Zapraszamy na wyjątkową przygodę zawodową w zespole profesjonalistów, którzy tworzą przyjazne i ciekawe miejsce pracy.

Nasze „Aymingowe” podejście czuć we wszystkim, co robimy. Dbamy o to, aby nasi pracownicy czuli się dobrze – docenieni i wysłuchani. Dlatego działamy, kierując się czterema kluczowymi zasadami.

  • Nasz styl zarządzania polega na wzmacnianiu roli pracowników – angażujemy ich w decyzje dotyczące firmy, umożliwiamy branie odpowiedzialności za swoje działania i realizowanie własnych ambicji.
  • Silne wartości i przekonania gwarantują szacunek na wszystkich szczeblach organizacji.
  • Duch współpracy sprawia, że choć działamy na całym świecie, jesteśmy jednym zespołem, którego siła tkwi w komplementarnych umiejętnościach, wiedzy i doświadczeniu.
  • Nasze środowisko pracy oferuje wyjątkowe i inspirujące doświadczenia.
new-banner-1

Stań się szefem swojej kariery

Dołącz do zespołu liczącego 1300 pracowników na całym świecie i daj sobie szansę na rozwój, ciekawe projekty i zdobywanie nowych doświadczeń. 

Staramy się zwiększać motywację i zaangażowanie naszych talentów dzięki dużej elastyczności i otwartości na marzenia i ambicje każdego z nich. Realizacja siebie nie powinna natrafiać na ograniczenia, tylko być wspomagana za pomocą małych kroków. Naszą misją jest przyspieszenie indywidualnego rozwoju wszystkich, aby wspólnie rosnąć.

Praca w Ayming to przyjemność ze współpracy z wymagającymi klientami, ciekawe wyzwania i satysfakcja z osiągania celów.”

Agnieszka Giżejewska-Sabela, HR Manager
1300
pracowników na świecie
4 lata
średni staż w Ayming Polska
17%
kadry pracuje z nami +10 lat
55%
kobiet pracuje w Ayming Polska

Poznajmy się bliżej