Zamknij

Dołącz do liderów innowacyjności

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Dołącz do liderów innowacyjności
Aktualności
5 września, 2023

Już 3 października rusza „Financing R&D and Innovation”. To  unikatowa propozycja dla liderów firm oraz managerów zaangażowanych w prace badawczo-rozwojowe. Program składa się z 9 modułów, które pozwolą uczestnikom zdobyć kompleksową wiedzę poświęconą finansowaniu innowacji. „Financing R&D and Innovation”  jest wynikiem współpracy Ayming z Politecnico di Milano.

„Financing R&D and Innovation” skierowany jest  do osób zarządzających przedsiębiorstwami oraz managerów odpowiadających za aspekty techniczne lub finansowe w projektach badawczo rozwojowych.  Jego celem jest kompleksowe zapoznanie odbiorców z koncepcją finansowania innowacji przy wykorzystaniu istniejących instrumentów publicznych. Do programu można dołączyć niezależnie od rodzaju branży czy rozmiaru firmy.

Dlaczego warto?

Uczestnicząc w „Financing R&D and Innovation” dowiesz się:

  • jak skutecznie pozyskiwać fundusze na rozwój oraz jak mierzyć zwroty z inwestycji (ROI);
  • jak budować roadmapy i określać KPI’s dla projektów innowacyjnych;
  • jak wpierać rozwój biznesu finansowaniem publicznym oraz jak wpisać je w DNA Twojej firmy.

Doświadczeni eksperci

W ramach programu swoją ekspertyzą w zakresie finansowania innowacji i prac badawczo-rozwojowych podzieli się pięciu doświadczonych ekspertów:

Tajniki finansowania innowacji w 18 godzin

„Financing R&D and Innovation” obejmuje 8 modułów podstawowych oraz jeden moduł bonusowy. Każdy z nich potrwa dwie godziny.

W ramach spotkań eksperci opowiedzą m.in. jak zbudować skuteczną strategię finansowania innowacji i w jaki sposób efektywnie wykorzystać do tego dostępne instrumenty publiczne.

Program prowadzony jest zdalnie w języku angielskim. Materiały szkoleniowe są nagrywane i będą dostępne do pobrania. Po zakończeniu programu, uczestnicy otrzymają dostęp do certyfikatu Open Badge, potwierdzającego udział.

Zapisz się tutaj

Więcej szczegółów poznasz, czytając poniżej zamieszczoną broszurę.

Pobierz broszurę

 

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *