Zamknij

Jesteśmy „Great Place To Work”!

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Jesteśmy „Great Place To Work”!
Aktualności
8 października, 2023

Ayming Polska ma powody do zadowolenia – nasza firma zdobyła certyfikat „Great Place to Work”, który jest niczym pieczęć jakości w świecie biznesu. To, co dla nas najważniejsze, to opinia ludzi, którzy tworzą nasz zespół – aż 95% wzięło udział w ankiecie, co nie tylko pokazuje ich zaangażowanie, ale też to, że chcą mieć realny wpływ na to, jak kształtują się u nas warunki pracy.

Nasz „Trust Index” osiągnął wartość 82%, zbliżając nas do top 25 pracodawców w Polsce. To dla nas znak, że kierunek, który obraliśmy w budowaniu transparentnych relacji i solidnych podstaw do wzajemnego zaufania, jest tym właściwym.

Znaczenie ma również fakt, że 91% naszych pracowników postrzega Ayming Polska jako miejsce, które spełnia ich oczekiwania w zakresie rozwoju zawodowego i osobistego. To przekłada się na jakość wykonywanej pracy, wpływa na kreatywne podejście do wyzwań oraz innowacyjność.

Przyznanie certyfikatu „Great Place to Work” jest obiektywnym potwierdzeniem realizacji założeń dotyczących jakości miejsca pracy. To wyróżnienie dla naszej organizacji oznacza, że tworzymy warunki, które sprzyjają zaangażowaniu pracowników i ich rozwojowi zawodowemu. Jest to równocześnie sygnał dla naszych partnerów biznesowych i klientów, że współpracują z firmą, która dba o swoich pracowników, a co za tym idzie, może dostarczać usługi na najwyższym poziomie. 

Nasza firma stawia na ciągłe samodoskonalenie i rozwój, a certyfikat jest dla nas zarówno motywacją, jak i zobowiązaniem do dalszego podnoszenia standardów pracy.

Wyróżnienie to jest potwierdzeniem, że nasza firma jest miejscem, gdzie praca przynosi satysfakcję, a każdy członek zespołu może przyczynić się do wspólnego sukcesu. Dążenie do bycia firmą, gdzie każdy czuje się ważny, jest kluczowe w naszych działaniach i stanowi o sile naszej organizacji.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *