Zamknij

Job Dating – pokazaliśmy ducha Ayming i przyciągnęliśmy ciekawe osobowości

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Job Dating – pokazaliśmy ducha Ayming i przyciągnęliśmy ciekawe osobowości
Aktualności
16 października, 2019

Pierwszy Job Dating Ayming Polska już za nami. Zarówno my, jak i uczestnicy jesteśmy zgodni – to było niecodzienne i bardzo pozytywne doświadczenie. Także ze względu na miejsce, czyli Halę Koszyki w Warszawie, która zapewniła energetyczną i nieformalną oprawę. 26 września w godzinach 17-21 (a dla chętnych dłużej) mieliśmy czas, aby poznać się bliżej, przybliżyć atmosferę pracy w Ayming i sprawdzić, czy dobrze się razem czujemy.
 

Każdy z kandydatów przechodził przez ścieżkę złożoną z pięciu etapów.

Wprowadzenie

Uczestnicy zostali przywitani przez Magdalenę Burzyńską (Dyrektor Zarządzającą Ayming Polska), Marie-Alice Thierry-Portmann (Globalną Dyrektor HR Ayming) oraz Agnieszkę Giżejewską-Sabelę (Manager HR i Administracji w Ayming Polska). Opowiedziały one o założeniach Job Dating i krótko przedstawiły firmę.

Rozmowa indywidualna

W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, zapewniającej komfort i nieformalną atmosferę, każdy z kandydatów miał okazję porozmawiać z członkami zespołu, do którego aplikował.

Warsztat z video

Kamera i światła to niecodzienna i dla niektórych stresująca sytuacja. Każdy z uczestników losował jedno pytanie i opowiadał m.in. jaki film by polecił lub jak wyglądałby jego idealny dzień.

Warsztat umiejętności miękkich

Praca w grupie, komunikacja i kreatywność jest niezwykle ważna w Ayming. Ten warsztat sprawdzał, jak kandydaci wspólnie radzą sobie z rozwiązywaniem prostych zagadek.

Warsztat wiedzy

Uczestnicy dyskutowali w grupie nad wybranym tematem biznesowym. Był to czas na budowanie argumentacji oraz przedstawienie swoich pomysłów.

Na koniec przy lampce prosecco i cateringu wszyscy mogliśmy wymienić się wrażeniami z Job Dating. Zgodnie z założeniami, każdy uczestnik otrzymał w ciągu dwóch dni informację zwrotną. Ostatecznie pracę zaoferowaliśmy 10 osobom.

 

Job Dating oczami uczestników

Magdalena Burzyńska, Dyrektor Zarządzający Ayming Polska

Job Dating to specjalna formuła, którą przygotowaliśmy, żeby przyciągnąć ciekawe profile; ludzi, którzy chcą pokazać, kim są naprawdę. Cieszymy się, że udało się otworzyć kandydatów i wydobyć prawdziwe opowieści o tym, kim są i co mogą wnieść do naszej firmy.

Agnieszka Giżejewska-Sabela, Menedżer ds. HR i Administracji

Chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom za obecność, uśmiech, aktywność, życzliwość i wszystkie rozmowy, te profesjonalne i te nieformalne. Cieszę się, że nowy i szerzej nieznany format rekrutacyjny spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem kandydatów.

Rafał Pniewski, Konsultant w Zespole Kosztów PFRON

Job Dating było jednym z ciekawszych wydarzeń, w jakim uczestniczyłem. Moje podsumowanie? Świetna atmosfera plus ciekawe doświadczenie. To rekrutacja, której forma idealnie wpisuje się w ducha Ayming.

Michał Gonciarz, kandydat zatrudniony na stanowisko Regionalnego Dyrektora Sprzedaży

Najwspanialsza moc Job Dating Ayming to jego naturalność – naturalność z uśmiechem i radością. Wydarzenie było pozbawione stresu, który zwykle towarzyszy tradycyjnym spotkaniom o pracę. Dodatkowe niespodziewane elementy, takie jak koncert jazzowy jakby na specjalnie życzenie organizatorów, spowodował pozytywne emocje.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *