Zamknij

Więcej czasu na składanie wniosków dla inwestycji w ramach KPO A 2.1.1

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Więcej czasu na składanie wniosków dla inwestycji w ramach KPO A 2.1.1
Aktualności
25 sierpnia, 2023

Więcej czasu zyskały podmioty, które zdecydowały się sięgnąć po dofinansowanie w ramach programu KPO A 2.1.1. Terminy naborów zostały wydłużone do października.

Zgodnie z informacją ze strony Ministerstwa Aktywów Państwowych ostatnia zmiana w Regulaminie wyboru przedsięwzięć do objęcia wsparciem z planu rozwojowego wiąże się z aktualizacją terminów naborów. Wcześniejsze – wrześniowe – terminy zostały przedłużone do października:

  • do dnia 09 października 2023 roku – dla naboru w trybie konkursowym,
  • do dnia 23 października 2023 roku – dla naboru w trybie pozakonkursowym.

KPO A 2.1.1 – Szansa na dofinansowanie na robotyzację i cyfryzację

Program KPO A 2.1.1. jest inicjatywą skierowaną do dużych firm, które chcą zainwestować w zaawansowane technologie cyfrowe. W ramach programu możliwe jest uzyskanie dofinansowania na realizację projektów związanych nie tylko z robotyzacją i cyfryzacją, ale również sztuczną inteligencją czy nowymi modelami biznesowymi opartymi na technologii cyfrowej.

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o możliwościach uzyskania dofinansowania na robotyzację i cyfryzację. Pomożemy Ci przejść przez cały proces aplikacji o środki z programu KPO A 2.1.1.

Przeczytaj więcej o warunkach uzyskania wsparcia: https://www.ayming.pl/uslugi/innowacje/dofinansowanie-na-robotyzacje-i-cyfryzacje-w-ramach-programu-kpo-a-2-1-1/

 

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *