Zamknij

7 kroków jak zbudować efektywną strategię ESG

Webinar
29.10.2024 r., godz. 11:00

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Wydarzenia > Webinar: 7 kroków jak zbudować efektywną strategię ESG
Wydarzenia

Dołącz do webinaru „7 kroków jak zbudować efektywną strategię ESG”! W czasie spotkania omówimy proces budowania strategii ESG, dowiesz się na co zwracają uwagę standardy ESRS, jak zwiększyć efektywność wdrażania strategii ESG i jak planować jej finansowanie.

Twoja firma chce rozwijać się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nasz webinar „7 kroków jak zbudować efektywną strategię ESG” pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę i narzędzia do zbudowania skutecznej strategii ESG.

Nasza ekspertka Monika Michalska krok po kroku przeprowadzi uczestników webinaru przez proces tworzenia strategii ESG. Zaprezentuje najlepsze praktyki i omówi wskazówki, które pomogą Twojej firmie osiągnąć sukces w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Data i miejsce:

  • 29 października 2024 r. (wtorek)
  • Godz. 11:00-12:00
  • Webinar online

Dla kogo:

Kadra zarządzająca: prezesi, prokurenci, członkowie zarządu, dyrektorzy finansowi, dyrektorzy HR, dyrektorzy ds. ESG.

Program:

11:00 – 11:45  7 kroków jak zbudować efektywną strategię ESG

11:45 – 12:00  Sesja pytań i odpowiedzi

 

Już niebawem umieścimy dodatkowe informacje (m.in. agenda) dot. wydarzenia.  Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymywać powiadomienia związane z tym webinarem.


Prelegentka

Monika Michalska, Senior ESG Consultant, Ayming Polska

Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami i doradztwie w branży inżynieryjnej oraz w ochronie środowiska. Należy do ekspertów programu Climate Leadership UNEP/GRID-Warszawa. Jest członkinią Grupy Sektorowej EFRAG.

Realizowała projekty raportowania zrównoważonego rozwoju w branży wydobywczej, produkcyjnej, odpadowej oraz retail. Tworzyła raport zrównoważonego rozwoju zgodnie ze standardami ESRS jednej z największych spółek wydobywczych w kraju, agregując dane spółek zależnych. Wdrażała proces zarządzania zrównoważonym łańcuchem dostaw u jednego z liderów branży odpadowej w Polsce, uwzględniając przygotowanie kategoryzacji i oceny dostawców oraz przygotowanie strategii zarządzania zrównoważonym łańcuchem dostaw.

Prowadziła szkolenia specjalistyczne w zakresie ESG, CSR i zrównoważonego biznesu, w tym w zakresie raportowania zgodnie ze standardami ESRS. Należy do Polskiego Stowarzyszenia PR.

 

Dołącz do nas i odkryj, jak efektywnie wdrożyć zrównoważoną transformację w swojej firmie!


Aby wziąć udział w webinarze, wypełnij poniższy formularz.

Równocześnie uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny.


Zarejestruj się na webinar

"*" oznacza pola wymagane

Zgoda newsletter
Zgoda marketingowa*
Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *