Zamknij

Ayming partnerem i prelegentem na VIII Forum Dyrektorów Finansowych

06 cze
Warszawa
Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Wydarzenia > Ayming partnerem i prelegentem na VIII Forum Dyrektorów Finansowych
Aktualności

W dniach 6 i 7 czerwca 2018 r. w Warszawie odbędzie się VIII Forum Dyrektorów Finansowych. Ayming Polska będzie partnerem wydarzenia organizowanego przez Blue Business Media Sp. z o.o.

 

Forum jest miejscem spotkania i wymiany poglądów przedstawicieli firm z listy 1 000 spółek o najwyższych przychodach. Służy ono inspirowania i doskonalenia praktyk biznesowych. Od 7 lat forum stanowi platformę do wymiany doświadczeń i prowadzenia dyskusji o strategiach i wyzwaniach dla profesjonalistów zarządzających finansami przedsiębiorstw.

Pierwszego dnia forum Magdalena Burzyńska, Dyrektor Zarządzająca Ayming Polska, wygłosi prelekcję na temat ulgi badawczo-rozwojowej w nowej odsłonie oraz korzyści i możliwości, które stwarza ona przedsiębiorcom. Zostaną również przedstawione wyniki badania przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown na zlecenie Ayming Polska. Badanie dotyczyło świadomości i wykorzystania ulgi badawczo-rozwojowej w różnych sektorach polskiej przedsiębiorczości.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *