Zamknij

Eksperci Ayming na III Kongresie Rady Podatkowej Lewiatan

10 kw.
Warszawa
Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Wydarzenia > Eksperci Ayming na III Kongresie Rady Podatkowej Lewiatan
Aktualności

W dniach 9-10 kwietnia w Warszawie odbędzie się III Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan. 10 kwietnia eksperci Ayming – Agnieszka Hrynkiewicz-Sudnik, Karolina Łukasik oraz Wojciech Popardowski – poprowadzą warsztat „Jak prawidłowo rozliczyć ulgę na badania i rozwój?”

W Kongresie wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Finansów, Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan oraz praktycy prawa podatkowego. Zaproszeni goście będą rozmawiać m.in. o tym jak zbudować nowoczesny system podatkowy wspierający innowacyjną gospodarkę.

9 kwietnia zaplanowano cykl otwartych wykładów i paneli dyskusyjnych. Każdy chętny może wziąć udział w wydarzeniu za darmo, rejestrując się pod tym linkiem: https://online.ikongres.pl/conference/iii_kongres_rady_podatkowej

10 kwietnia odbędą się praktyczne warsztaty z udziałem przedstawicieli Ayming Polska z działu innowacji, ulg i dotacji. Ich prezentacja odpowie m.in. na pytania, jak i dlaczego warto skorzystać ulgi B+R oraz w jaki sposób identyfikować koszty kwalifikowane i przygotowywać prawidłową dokumentację projektów.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *