Zamknij

Rola Zarządu we wdrażaniu ESG – jakie są wymagania Dyrektywy CSRD oraz Standardów ESRS?

Webinar
24.09.2024 r., godz. 11:00

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Wydarzenia > Webinar: Rola Zarządu we wdrażaniu ESG – jakie są wymagania Dyrektywy CSRD oraz Standardów ESRS?
Wydarzenia

Dołącz do webinaru „Rola Zarządu we wdrażaniu ESG – jakie są wymagania Dyrektywy CSRD oraz Standardów ESRS?”. Dowiedz się, jaka jest rola Zarządu na mapie procesów związanych z wdrażaniem ESG.

Czy wiesz, że zaangażowanie Zarządu jest jednym z najważniejszych elementów skutecznego wdrażania strategii ESG (Environmental, Social, and Governance)? Zapraszamy na nasz webinar „Rola Zarządu we wdrażaniu ESG – jakie są wymagania Dyrektywy CSRD oraz Standardów ESRS?”. Omówimy, dlaczego aktywne uczestnictwo Zarządu w procesie raportowania jest niezbędne i jakie obowiązki wynikają z aktualnych regulacji. Przedstawimy korzyści, które płyną z zaangażowania w proces raportowania i wdrażania ESG w organizacji.

Podczas tego wydarzenia ekspertka Monika Michalska podpowie, które etapy procesu wymagają realnego włączenia się Zarządu i jak w praktyce usprawnić wdrożenie zrównoważonej transformacji. Dowiesz się, jak ważna jest postawa Zarządu, aby firma osiągnęła sukces w obszarach środowiskowych, społecznych i zarządzania oraz jakie konkretne działania można podjąć, aby wzmocnić inicjatywy dot. ESG wewnątrz organizacji.

Data i miejsce:

  • 24 września 2024 r. (wtorek)
  • Godz. 11:00-12:00
  • Webinar online

Dla kogo:

Kadra zarządzająca: prezesi, prokurenci, członkowie zarządu, dyrektorzy finansowi, dyrektorzy HR, dyrektorzy ds. ESG.

Program:

11:00 – 11:45  Rola Zarządu we wdrażaniu ESG – jakie są wymagania Dyrektywy CSRD oraz Standardów ESRS?

11:45 – 12:00  Sesja pytań i odpowiedzi

 

Już niebawem umieścimy dodatkowe informacje dot. wydarzenia.  Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymywać powiadomienia związane z tym webinarem.


Prelegentka

Monika Michalska, Senior ESG Consultant, Ayming Polska

Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami i doradztwie w branży inżynieryjnej oraz w ochronie środowiska. Należy do ekspertów programu Climate Leadership UNEP/GRID-Warszawa. Jest członkinią Grupy Sektorowej EFRAG.

Realizowała projekty raportowania zrównoważonego rozwoju w branży wydobywczej, produkcyjnej, odpadowej oraz retail. Tworzyła raport zrównoważonego rozwoju zgodnie ze standardami ESRS jednej z największych spółek wydobywczych w kraju, agregując dane spółek zależnych. Wdrażała proces zarządzania zrównoważonym łańcuchem dostaw u jednego z liderów branży odpadowej w Polsce, uwzględniając przygotowanie kategoryzacji i oceny dostawców oraz przygotowanie strategii zarządzania zrównoważonym łańcuchem dostaw.

Prowadziła szkolenia specjalistyczne w zakresie ESG, CSR i zrównoważonego biznesu, w tym w zakresie raportowania zgodnie ze standardami ESRS. Należy do Polskiego Stowarzyszenia PR.

 

Dołącz do nas i odkryj, jak efektywnie wdrożyć zrównoważoną transformację w swojej firmie!


Aby wziąć udział w webinarze, wypełnij poniższy formularz.

Równocześnie uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny.


Zarejestruj się na webinar

"*" oznacza pola wymagane

Zgoda newsletter
Zgoda marketingowa*
Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *