Zamknij

Zrównoważony biznes

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Zrównoważony biznes
Zrównoważony biznes
Aktualności
28 grudnia, 2017

 

Zdroworozsądkowe podejście do zrównoważonej efektywności. Nowa publikacja Prezesa Ayming, Hervé Amara.

 

Dlaczego Amazon jest tak popularny i co tak naprawdę kryje się za fenomenalnym wzrostem takich platform jak Uber i Airbnb? Czy przedsiębiorstwa powinny pozbywać się funkcji wsparcia i działów badawczo-rozwojowych? Czy wyniki firmy mogą wywołać ten sam rodzaj ekscytacji, co sportowe zmagania Lionela Messiego? To tylko niektóre z pytań postawione przez Prezesa Ayming Hervé Amara w analizie czynników decydujących o efektywności.

Zwolennik tezy, że inżynieria finansowa nie może być już jedynym oparciem długoterminowych strategii, Hervé Amar odkrywa przed czytelnikami mechanizmy umożliwiające przedsiębiorstwom ochronę ich modeli biznesowych, przyspieszenie polityki innowacyjnej i przewidywanie zmian rynkowych. Nadszedł czas, aby w zarządzaniu położyć nacisk na dwa czynniki, często niedoceniane przez przedsiębiorstwa: czas i motywację pracowników.

W oparciu o własne doświadczenie Hervé Amar przedstawia wyjątkową perspektywę przywództwa, zachęcając osoby decyzyjne do polegania na otwartości i zdrowym rozsądku oraz inwestowania w dobre samopoczucie (well-being) swoich zespołów. Jego filozofia, oparta na praktycznym podejściu do funkcjonowania firm i świadomym analizowaniu bieżących wyzwań, otwiera zupełnie nowe spojrzenie na zarządzanie zmianą i talentami.

Zachęcamy do lektury! Aby uzyskać PDF w wersji angielskiej lub francuskiej, napisz do nas.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *