Zamknij

Dziewczyny do innowacji! Premierowe spotkanie z cyklu Ayming Talks

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Dziewczyny do innowacji! Premierowe spotkanie z cyklu Ayming Talks
Aktualności
4 grudnia, 2023

Dziewczyno, czy wiesz, że w przyszłości możesz tworzyć i rozwijać innowacyjne rozwiązania? Czy wiesz, że Twoje pomysły mogą zmieniać status quo? Przyjdź na spotkanie z kobietami zaangażowanymi w badania i rozwój w topowych firmach w Polsce. Posłuchaj, czym zajmują się na co dzień i jaka była ich droga do stania się liderkami innowacyjności!

Wydarzenie „Dziewczyny do innowacji!” skierowane do uczennic szkół średnich i studentek. W ramach spotkania będziecie miały okazję porozmawiać z zaproszonymi liderkami  o tym, jak wygląda ich codzienna praca, co można robić w obszarze badań i rozwoju, a także co je zainspirowało do wejścia na tę ścieżkę i jaką rolę odegrało wykształcenie techniczne.

Swoją wiedzą, doświadczeniami oraz personal story podzielą się:

Agnieszka Elwertowska

Inżynierka, Naukowczyni, Analogowa Astronautka. Brała udział w pierwszej symulacji misji księżycowej CHILL-ICE wewnątrz tunelu lawowego na Islandii. Założycielka grupy badawczej Otherworld, która zrealizowała pierwszą polsko-brazylijską symulację misji marsjańskiej wewnątrz Habitatu Marte w Brazylii. Pełnomocniczka Fundacji „Polski Astronauta” 2030, której zadaniem jest szkolenie przyszłych polskich astronautów. Kandydatka na Komercyjną Astronautkę amerykańskiej firmy AdvancingX.

W 2022 roku trafiła na listę Forbes 30 under 30 oraz Leaders of the Future. Mimo wielu sukcesów wciąż się dokształca. Obecnie przygotowuje się do studiów doktoranckich.

Agata Stefanek

Founder w Science4beauty: start-upie biotechnologicznym, wprowadzającym naukę w branżę kosmetyków profesjonalnych (Science4beauty wprowadziło w 2023 roku pierwszy na świecie kosmeceutyk wspierający, wydłużający bądź zastępujący terapię toksyną botulinową). Biotechnolog z wykształceniem biznesowym, od 7 lat zarządzająca start-upami z branży bio-tech. Doktorantka na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Specjalizuje się w inżynierii tkankowej, enkapsulacji komórek, projektowaniu sztucznych narządów. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobywała prowadząc projekty Narodowego Centrum Nauki oraz dwa start-upy biotechnologiczne. Nauczycielka chemii i biologii w Błękitnej Szkole STS Fryderyk Chopin. Absolwentka MBA dla naukowców, IPI PAN, Woodbury School of Business Utah Valley University (USA) oraz Advanced Leadership Program for Top Talents (Center for Leadership). Wpisana na listę „30 under 30” magazynu Forbes (2018). Przewodniczka górska, żeglarka, tancerka swinga.

Aleksandra Błoch

Dyrektor R&D, Alvo Medical. Absolwentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania.

Swoją ścieżkę kariery rozpoczęła w 2010 roku, pracując głównie w branży medycznej, odpowiadając za usprawnienia i rozwój urządzeń medycznych, takich jak łóżka szpitalne, podnośniki dla chorych oraz stoły operacyjne. Począwszy od stanowiska Inżyniera Produktu, przez Technicznego Kierownika Produktu aż do Dyrektora Działu Badań i Rozwoju miała okazję zarządzać interdyscyplinarnymi zespołami inżynierów oraz brać udział w międzynarodowych projektach R&D.

Jej historia pokazuje, że droga kobiety w świecie inżynierii, choć czasem niełatwa, daje ogromną satysfakcję w codziennej pracy w środowisku produkcyjnym.

Magdalena Burzyńska

ESG International Director, Ayming Group. Z Ayming związana od ponad 17 lat. Najpierw jako Konsultantka we Francji, a później Dyrektor Konsultingu w Polsce. Od 2011 roku, jako Dyrektor Zarządzająca, nadawała strategiczny kierunek Ayming Polska, zapewniając klientom profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu finansowania innowacji (ulga na badania i rozwój, IP Box, dotacje). Teraz zajmuje się rozwojem usługi raportowania ESG na szczeblu globalnym.

Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Zarządzania na Université Paris Dauphine, a także General Management Program w Harvard Business School w Bostonie.

Spotkanie poprowadzi:

Izabela Diana Jaszczołt

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów Ayming Polska

Magister politologii oraz magister prawa. Pomaga przedsiębiorstwom w wyborze rozwiązań wspierających rozwój biznesu i uzyskiwanie lepszych wyników finansowych. Specjalizuje się w obszarze podatków, finansowania innowacji i kosztów pracy. Buduje trwałe relacje z Klientami i wspiera ich na każdym etapie współpracy. Łączy wiedzę merytoryczną z zakresu doradztwa operacyjnego ze znajomością wyzwań, przed którymi stają Klienci z różnych branż. Współpracuje z firmami należącymi do TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.

Kiedy?

11.12.2023 (poniedziałek), godz. 17:00, wstęp free

Gdzie?

Biuro Ayming Polska / Al. Jerozolimskie 63, Warszawa / 2 piętro

Uwaga!

Prosimy osoby niepełnoletnie, aby – poza formularzem rejestracyjnym – wypełniły i dostarczyły poniższy dokument:

Pobierz >  Zgody rodzica/opiekuna prawnego na udział w wydarzeniu oraz wykorzystanie wizerunku 

Skan lub zdjęcie podpisanego dokumentu należy wysłać na adres:  kontakt@ayming.com , natomiast oryginał podpisanego dokumentu powinien zostać dostarczony w dniu wydarzenia i przekazany organizatorowi.

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wypełnij poniższy formularz:

Zarejestruj się na wydarzenie Ayming Talks

"*" oznacza pola wymagane

Zgoda marketingowa*

 

 

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *