Zamknij

5 sposobów na zarządzanie łańcuchem dostaw w świetle ESG

Webinar
25.06.2024 r., godz. 11:00

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Wydarzenia > Webinar: 5 sposobów na zarządzanie łańcuchem dostaw w świetle ESG
Wydarzenia

Dołącz do webinaru „5 sposobów na zarządzanie łańcuchem dostaw w świetle ESG”! Zdobędziesz cenną wiedzę i narzędzia, które pomogą Twojej firmie osiągnąć sukces w zarządzaniu łańcuchem dostaw zgodnie z zasadami ESG.

W obliczu rosnącej świadomości ekologicznej i społecznej, zarządzanie łańcuchem dostaw zgodnie z zasadami ESG (Environmental, Social, and Governance) staje się kluczowym elementem strategii każdego przedsiębiorstwa. Właściwe podejście do tych kwestii może nie tylko pomóc w spełnieniu wymagań regulacyjnych i oczekiwań interesariuszy, ale także przyczynić się do zwiększenia efektywności operacyjnej i budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Zapraszamy do udziału w naszym webinarze „5 sposobów na zarządzanie łańcuchem dostaw w świetle ESG”, podczas którego ekspertka Monika Michalska, Senior ESG Consultant w Ayming Polska, przedstawi praktyczne wskazówki na budowanie zrównoważonego łańcucha dostaw. Dowiesz się, jak wybierać zrównoważonych dostawców, zapewniać transparentność i raportowanie oraz wykorzystywać nowoczesne technologie.

Data i miejsce:

 • 25 czerwca 2024 r. (wtorek)
 • Godz. 11:00-12:00
 • Webinar online

Dla kogo:

 • Kadra zarządzająca: prezesi, prokurenci, członkowie zarządu,
 • Dyrektorzy finansowi,
 • Dyrektorzy HR,
 • Kierownicy i specjaliści ds. ESG,
 • Kierownicy i pracownicy działów sprzedaży, zakupów i logistyki.

Co zyskasz dzięki udziałowi w webinarze?

 • Dowiesz się, jak budować i zarządzać zrównoważonym łańcuchem dostaw,
 • Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak sprostać standardom i wytycznym raportowania informacji nt. łańcucha dostaw zgodnie ze standardami ESRS,
 • Dowiesz się, co oznacza należyta staranność w łańcuchu dostaw,
 • Poznasz dostępne źródła finansowania, które mogą wspierać finansowanie projektów związanych z GOZ (gospodarką obiegu zamkniętego).

Program:

11:00 – 11:45  5 sposobów jak zarządzać łańcuchem dostaw w świetle ESG. Od teorii do praktyki zgodnie ze standardami ESRS.

11:45 – 12:00  Sesja pytań i odpowiedzi

 


Prelegentka

Monika Michalska, Senior ESG Consultant, Ayming Polska

Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami i doradztwie w branży inżynieryjnej oraz w ochronie środowiska. Należy do ekspertów programu Climate Leadership UNEP/GRID-Warszawa. Jest członkinią Grupy Sektorowej EFRAG.

Realizowała projekty raportowania zrównoważonego rozwoju w branży wydobywczej, produkcyjnej, odpadowej oraz retail. Tworzyła raport zrównoważonego rozwoju zgodnie ze standardami ESRS jednej z największych spółek wydobywczych w kraju, agregując dane spółek zależnych. Wdrażała proces zarządzania zrównoważonym łańcuchem dostaw u jednego z liderów branży odpadowej w Polsce, uwzględniając przygotowanie kategoryzacji i oceny dostawców oraz przygotowanie strategii zarządzania zrównoważonym łańcuchem dostaw.

Prowadziła szkolenia specjalistyczne w zakresie ESG, CSR i zrównoważonego biznesu, w tym w zakresie raportowania zgodnie ze standardami ESRS. Należy do Polskiego Stowarzyszenia PR.

 

Dołącz do nas i odkryj, jak raportować ESG!


Aby wziąć udział w webinarze, wypełnij poniższy formularz.

Równocześnie uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny.


Zarejestruj się na webinar

"*" oznacza pola wymagane

Zgoda newsletter
Zgoda marketingowa*
Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *