Zamknij

Skąd wziąć budżet na innowacje i rozwój technologiczny firmy? Ulgi proinnowacyjne – praktyczne przykłady i case studies

14 lip
Warszawa
Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Wydarzenia > Skąd wziąć budżet na innowacje i rozwój technologiczny firmy? Ulgi proinnowacyjne – praktyczne przykłady i case studies
Wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie w ramach grup TOP TECH/ TOP HR i CFO w Loży Warszawskiej BCC. Będziemy szukać odpowiedzi na pytanie, skąd wziąć środki na zwiększenie innowacyjności i dojrzałości technologicznej firmy.

 
Spotkanie jest dedykowane właścicielom firm, dyrektorom ds. innowacji oraz badań i rozwoju, dyrektorom ds. finansowych, a także dyrektorom ds. HR.

  • Data: 14.07.2022 (czwartek)
  • Godzina: 10:00-12:00
  • Miejsce: Pałac Lubomirskich (siedziba BCC), Plac Żelaznej Bramy 10, Warszawa

REJESTRACJA

Tematyka

  • Z jakimi wyzwaniami mierzy się obecnie biznes
  • Skąd wziąć środki na zwiększenie innowacyjności i dojrzałości technologicznej firmy
  • Co pozytywnego przyniósł Polski Ład, czyli o zmianach w uldze B+R i IP Box oraz o nowych ulgach proinnowacyjnych (ulga na robotyzację, ulga na innowacyjnych pracowników, ulga na prototyp)
  • Dla kogo są ulgi, kiedy i jak z nich korzystać, aby uzyskać maksymalne środki na inwestycje
  • Czy możliwe są oszczędności z poprzednich lat podatkowych i jaki budżet jest do dyspozycji w najbliższym czasie
  • Jak korzystanie z ulg wygląda w praktyce – case studies

 

Prelegenci

Tomasz Stańczyk ekspert Ayming i BCC w zakresie finansowania innowacji i ulg proinnowacyjnych

Doświadczenie w zakresie realizacji prac badawczo-rozwojowych zdobył m.in. jako kierownik projektów mających na celu opracowanie i wdrożenie nowych rozwiązań optoelektronicznych w przemyśle 4.0. Doświadczony kierownik interdyscyplinarnych zespołów badawczych realizujących projekty np. dla firm z branży przemysłu ciężkiego.

Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych oraz korzystania z różnych form akceleracji innowacyjności jako manager ds. ulg proinnowacyjnych w Ayming Polska. Zarządza zespołem wspierającym największe polskie przedsiębiorstwa w tworzeniu systemów mających na celu efektywne wykorzystanie dostępnych form finansowania innowacji oraz ulg proinnowacyjnych.
 

Izabela Diana Jaszczołt – Dyrektor Rozwoju Biznesu w Ayming Polska

Magister politologii oraz magister prawa. Pomaga przedsiębiorstwom w wyborze rozwiązań wspierających rozwój biznesu i uzyskiwaniu lepszych wyników finansowych. Specjalizuje się w obszarze podatków, finansowania innowacji i kosztów pracy. Buduje trwałe relacje z Klientami i wspiera ich na każdym etapie współpracy. Łączy wiedzę merytoryczną z zakresu doradztwa operacyjnego ze znajomością wyzwań, przed którymi stają Klienci z różnych branż. Współpracuje z firmami należącymi do TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.
 

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *