Zamknij

Opinie o Ayming

Sprawdź, co mówią o nas klienci

Home > Analizy i aktualności > Case Studies > Opinie o Ayming
Video rekomendacje klientów Ayming Polska
Case Studies
15 marca, 2023

Jarosław Antychowicz, CEO Infinity Group

Infinity Group zajmuje się projektowaniem rozwiązań IT. Jest liderem w transformacji cyfrowej dużych przedsiębiorstw. Infinity Group, z pomocą Ayming Polska, udało się uzyskać odliczenie od podatku dochodowego w ramach ulgi B+R. Zaoszczędzone środki firma mogła przeznaczyć na dalszy rozwój i podnoszenie kompetencji pracowników oraz na transfer wiedzy w obszarze nowych technologii z najlepszych ośrodków na świecie.

Michał Gandziarski, CFO Bioagra SA (BZK Group)

Bioagra S.A. to największy w Polsce producent bioetanolu, należący do BZK Group. Dzięki zaprojektowaniu innowacyjnego sposobu konserwacji mokrej kukurydzy w rękawach foliowych firma może dłużej przechowywać i wykorzystywać zbiory. Współpraca z Ayming pozwoliła Klientowi uzyskać odliczenie od podatku dochodowego w ramach ulgi B+R.

Artur Wojewoda, Prezes Zarządu, Managing Director Yaskawa Polska

Yaskawa Polska to część grupy Yaskawa, która istnieje już ponad 100 lat. Jest to jeden z największych producentów robotów przemysłowych, techniki napędowej, serwonapędów, sterowników ruchu i systemów kontroli maszyn. Dzięki współpracy z Ayming przy rozliczeniu ulgi badawczo-rozwojowej Yaskawa Polska otrzymała zwrot nadpłaconego podatku. Uzyskane w ten sposób środki firma zainwestowała w kolejne projekty B+R.

Tomasz Kostrubała i Dawid Nadolski, współwłaściciele Link Point

Link Point projektuje w Rybniku rozwiązania na rzecz automatyzacji i transformacji cyfrowej przemysłu. Dzięki współpracy z Ayming przy rozliczeniu ulgi badawczo-rozwojowej Link Point otrzymał zwrot nadpłaconego podatku. Uzyskane w ten sposób środki firma zainwestowała w nowe zgłoszenia patentowe, które przyczynią się do jej rozwoju.

Maciej Bornikowski, Prezes Zarządu Bornico

Bornico zajmuje się kontraktowym montażem elektroniki. Posiada silną i stabilną pozycję na rynku EMS. Dzięki swojej elastyczności firma jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. W rezultacie moduły elektroniczne z Bornico funkcjonują w różnych urządzeniach na całym świecie.

Na początku współpracy z Ayming Bornico rozliczyło ulgę B+R za jeden rok wstecz. Następnie – za kolejne lata. Dzięki zwrotowi nadpłaconego podatku firma inwestuje i może się dalej rozwijać.

Zobacz pozostałe case studies

Skontaktuj się z nami i zadaj pytanie

 

 

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *