Zamknij

Ludzie w centrum uwagi

Ayming a kwestie społeczne

ryoji-iwata-X53e51WfjlE-unsplash

Ludzie w centrum uwagi

W Ayming Polska uważamy, że ludzie są fundamentem naszej działalności. To nasi pracownicy są najcenniejszym atutem firmy, który decyduje o różnorodności, kreatywności i wynikach naszych działań. Ich jakość pracy i samopoczucie naszych są priorytetem, a inwestycje w rozwój ich umiejętności i kompetencji przekładają się na trwały sukces firmy. Dlatego dla nas równość, niezależnie od płci, pochodzenia, wyznania czy orientacji seksualnej, jest nieodzowną częścią kultury korporacyjnej.

HR i Innowacje

Ewolucja HR to klucz do sukcesu w dzisiejszym świecie. Nasza ścieżka kariery jest przejrzysta, oferując pracownikom jasny obraz możliwości ich rozwoju. Promujemy mobilność w obrębie Grupy. Dążymy do ciągłej adaptacji i ulepszenia naszych praktyk w zakresie zarządzania talentami, co obejmuje innowacyjne podejście do szkoleń oraz regularny feedback między pracownikami a ich przełożonymi i na odwrót.

Innowacyjne podejście do rekrutacji, którego przykładem jest chociażby inicjatywa „job dating”, pozwala nam w dynamiczny sposób dostrzegać talenty i tworzyć z nimi relacje, co skutkuje bardzo wysokim wskaźnikiem skuteczności rekrutacji. Ponadto, angażujemy się w programy współpracy ze szkołami, oferując studentom wgląd w realia pracy.

Różnorodność i inkluzywność w miejscu pracy

Różnorodność jest dla nas nie tylko hasłem, ale codzienną praktyką. Jesteśmy dumni, że w naszych szeregach kobiety stanowią większość, a nasze inicjatywy, takie jak #IWILL – International Women in Leadership Lab, świadczą o naszym stałym zaangażowaniu w promowanie równości płci. Grupa robocza tego projektu, składająca się z inspirujących kobiet z różnych oddziałów Ayming, stale poszukuje i wdraża inicjatywy wspierające różnorodność, opierając się na najlepszych praktykach i wnioskach z globalnych wydarzeń.

Kierując się troską o dobro naszych pracowników, stworzyliśmy program wsparcia dla młodych rodziców, aby ułatwić im powrót do pracy po urlopie macierzyńskim czy tacierzyńskim. Program ten skupia się na komunikacji i wsparciu, aby ten ważny moment życia był jak najmniej stresujący i nie wpływał negatywnie na karierę zawodową.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

W Ayming Polska traktujemy kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy z najwyższą powagą. Jako firma doradcza, której jednym z filarów biznesowych jest właśnie BHP, doskonale rozumiemy znaczenie i odpowiedzialność związane z ochroną zdrowia i życia pracowników. Dlatego też przykładamy szczególną uwagę do wdrożenia najlepszych praktyk, które promujemy wśród naszych klientów, także w obrębie naszej własnej organizacji. Stale monitorujemy i aktualizujemy nasze procedury oraz szkolimy pracowników, aby zapewnić im bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Nasze doświadczenie w doradztwie w tym zakresie