Zamknij

Webinarium: Zyskaj w warunkach zagrożenia. Niższa składka wypadkowa a COVID-19

Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Webinarium: Zyskaj w warunkach zagrożenia. Niższa składka wypadkowa a COVID-19
Aktualności
17 września, 2020

29 września odbyło się webinarium skierowane do kadry zarządzającej na temat oszczędności, które firma może uzyskać dzięki weryfikacji składki wypadkowej.

 
W obecnych czasach szukanie oszczędności stało się dla niektórych firm koniecznością. COVID-19 wymusił na części przedsiębiorstw drastyczne cięcia kosztów. Jak firmy mogą ułatwić sobie funkcjonowanie w trudnych czasach? Jakie są sposoby na uzyskanie dodatkowych oszczędności?
 

Tematy, które zostały poruszone na webinarium:

  • Niższe koszty pracy a COVID-19
    Jak je obniżyć nie rezygnując z poziomu zatrudnienia czy wynagrodzeń?
  • Analiza 360 warunków zagrożenia
    Co trzeba zrobić, aby skutecznie ocenić środowisko pracy?
  • Potencjalne oszczędności
    Ile można zyskać dzięki weryfikacji składki wypadkowej?


 
Punktem wyjścia do naszych rozważań był raport Ayming „Składka wypadkowa – Nieoczywisty koszt, ukryte oszczędności”.
 

Paneliści

Izabela Diana Jaszczołt

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów w Ayming Polska

Magister politologii oraz magister prawa. Pomaga przedsiębiorstwom w wyborze rozwiązań wspierających rozwój biznesu i uzyskiwanie lepszych wyników finansowych. Specjalizuje się w obszarze podatków, finansowania innowacji i kosztów pracy. Buduje trwałe relacje z Klientami i wspiera ich na każdym etapie współpracy. Łączy wiedzę merytoryczną z zakresu doradztwa operacyjnego ze znajomością wyzwań, przed którymi stają Klienci z różnych branż. Współpracuje z firmami należącymi do TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.

Piotr Radko

Dyrektor Obszaru Kosztów Pracy w Ayming Polska

Absolwent Wydziału Finansów Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej i École Supérieure de Commerce w Clermont-Ferrand (Francja). Odpowiada za doradztwo operacyjne w obszarze ubezpieczeń społecznych i środowiska pracy. Zapewnia Klientom profesjonalne wsparcie w weryfikacji prawidłowości rozliczenia składki wypadkowej oraz kosztów PFRON. Współpracuje z dużymi przedsiębiorstwami z wielu branż, m.in. górniczej, metalurgicznej, spożywczej, meblarskiej, handlowej czy przetwórczej. Z sukcesem przeprowadził kilkaset projektów z zakresu weryfikacji kosztów operacyjnych ponoszonych przez największe przedsiębiorstwa w kraju. Rozwija usługi i rozwiązania, które przekładają się na lepsze wyniki finansowe przedsiębiorstw.
 

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *