Zamknij

Ayming Polska wystawcą na konferencji zakupowej Procon Indirect Forum 2017

21 mar
Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Wydarzenia > Ayming Polska wystawcą na konferencji zakupowej Procon Indirect Forum 2017
Ayming Polska wystawcą na konferencji zakupowej Procon Indirect Forum 2017
Aktualności

Uczestnicy spotkania mogli poznać najnowsze trendy w branży zakupowej, najlepsze praktyki stosowane w organizacjach oraz kluczowe czynniki sukcesu zespołów zarządzających kategoriami zakupowymi. Szukający sposobów optymalizacji kosztów zakupów i procesów zakupowych odwiedzali stoisko Ayming Polska.

 

W dniu 21 marca 2017 r. Ayming Polska uczestniczyła w konferencji zakupowej Procon Indirect Forum 2017 zorganizowanej przez OPTIBUY.

Kierowanie działem zakupów w firmie to w dalszym ciągu duże wyzwanie dla polskich przedsiębiorstw. Niedoceniana funkcja zakupów pośrednich w firmach powoli zyskuje na znaczeniu w świadomości przedsiębiorców i kadry zarządzającej. Sprawnie zarządzane zakupy nieprodukcyjne to nie tylko oszczędności w skali całej firmy, ale przede wszystkim wartość dodana dla całej organizacji, płynąca z innowacji i efektywności prowadzonych działań zakupowych.

Problematyka poruszana w trakcie PROCON Indirect Forum 2017 była doskonałą okazją do wymiany opinii, doświadczeń z innymi profesjonalistami, najlepszych praktyk biznesowych oraz networkingu. Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom!

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *