Zamknij

Ulgi proinnowacyjne – nowe możliwości dla firm od 2022 r.

Home > Analizy i aktualności > Podcasty i webinaria > Ulgi proinnowacyjne – nowe możliwości dla firm od 2022 r.
Podcasty i webinaria
7 października, 2021

16 września w ramach e-Akademii Lewiatana odbyło się webinarium, w czasie którego omawialiśmy nowe ulgi proinnowacyjne, które zaczną obowiązywać od 2022 roku.

 

 

Tematyka spotkania


 

Paneliści

Agnieszka Hrynkiewicz-Sudnik

Dyrektor Obszaru Podatków i Finansowania Innowacji w Ayming Polska

Ekonomistka, specjalistka z dziedziny prawa podatkowego i finansów. Posiada 12-letnie doświadczenie w doradztwie operacyjnym dla przedsiębiorstw. Przez 10 lat w zespole podatku od nieruchomości uczestniczyła i koordynowała prace w ponad 500 projektach, w tym dla największych podmiotów w kraju. Od 2017 roku nadzoruje i koordynuje realizację projektów ulgi B+R w Ayming Polska dla przedsiębiorstw z rozmaitych sektorów.
 

dr inż. Michał Murawski

Starszy konsultant w Zespole innowacji, ulg i dotacji 

Jego główną specjalizacją są nowoczesne rozwiązania technologii światłowodowej do zastosowań czujnikowych i telekomunikacyjnych. Swoją karierę zawodową zaczynał od pracy jako starszy inżynier na uczelni, następnie pracował w firmie zajmującej się B+R jako kierownik działu technologicznego. W ramach swojej pracy brał udział w ponad 20 projektach badawczych. Współautor ponad 40 publikacji naukowych i konferencyjnych oraz 13 zgłoszeń patentowych. W Ayming Polska działa w obszarze identyfikacji kosztów kwalifikowanych oraz prac badawczo-rozwojowych w ramach ulgi B+R.
 

Izabela Diana Jaszczołt

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów w Ayming Polska

Magister politologii oraz magister prawa. Pomaga przedsiębiorstwom w wyborze rozwiązań wspierających rozwój biznesu i uzyskiwanie lepszych wyników finansowych. Specjalizuje się w obszarze podatków, finansowania innowacji i kosztów pracy. Buduje trwałe relacje z Klientami i wspiera ich na każdym etapie współpracy. Łączy wiedzę merytoryczną z zakresu doradztwa operacyjnego ze znajomością wyzwań, przed którymi stają Klienci z różnych branż. Współpracuje z firmami należącymi do TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.

 

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *