Zamknij

Webinarium: Innowacje drogą do rozwoju. Jak skutecznie nią podążać?

Home > Analizy i aktualności > Podcasty i webinaria > Webinarium: Innowacje drogą do rozwoju. Jak skutecznie nią podążać?
Podcasty i webinaria
31 lipca, 2020

Obecnie innowacyjność jest elementem koniecznym dla rozwoju efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw. Wykorzystywanie wiedzy i wyników badań naukowych, które bezpośrednio przyczyniają się do rozwoju nowych technologii, przekłada się na szybki rozwój oraz wzmocnienie pozycji w branży.

Obejrzyj nagranie i dowiedz się:

  • czy warto być innowacyjnym? Jakie działania podjęły Netflix, Airbnb, Inpost, Vox?
  • jakie wyzwania stają na drodze do innowacji? Nie każda innowacja kończy się sukcesem.
  • skąd wziąć środki na innowacje? Wysokie koszty źródłem wątpliwości.
  • jak skorzystać z finansowania zewnętrznego? Ulga B+R jako najbardziej przystępna forma wsparcia, dotacje unijne, IP Box

 

Paneliści

Izabela Diana Jaszczołt

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów w Ayming Polska

Magister politologii oraz magister prawa. Pomaga przedsiębiorstwom w wyborze rozwiązań wspierających rozwój biznesu i uzyskiwanie lepszych wyników finansowych. Specjalizuje się w obszarze podatków, finansowania innowacji i kosztów pracy. Buduje trwałe relacje z Klientami i wspiera ich na każdym etapie współpracy. Łączy wiedzę merytoryczną z zakresu doradztwa operacyjnego ze znajomością wyzwań, przed którymi stają Klienci z różnych branż. Współpracuje z firmami należącymi do TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.

Agnieszka Hrynkiewicz-Sudnik

Dyrektor Obszaru Podatków i Finansowania Innowacji w Ayming Polska

Ekonomistka, specjalistka z dziedziny prawa podatkowego i finansów. Posiada 12-letnie doświadczenie w doradztwie operacyjnym dla przedsiębiorstw. Przez 10 lat w zespole podatku od nieruchomości uczestniczyła i koordynowała prace w ponad 500 projektach, w tym dla największych podmiotów w kraju. Od 2017 roku nadzoruje i koordynuje realizację projektów ulgi B+R w Ayming Polska dla przedsiębiorstw z rozmaitych sektorów.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *