Zamknij

Webinarium: Niezbędnik innowatora MŚP

Home > Analizy i aktualności > Podcasty i webinaria > Webinarium: Niezbędnik innowatora MŚP
Podcasty i webinaria
5 lipca, 2021

1 lipca w ramach e-Akademii Lewiatana odbyło się webinarium, w czasie którego rozmawialiśmy o narzędziach innowacyjności i modelach biznesowych wśród firm z sektora MŚP.

 

Tematyka spotkania

  • Modele biznesowe w MŚP
  • Propagowanie kultury innowacyjności w firmie
  • Wyzwania MŚP w wprowadzaniu innowacji
  • Narzędzia dla innowatorów
  • Źródła finansowania działań badawczo-rozwojowych
  • Ulga B+R i inne ulgi proinnowacyjne
  • Biznesowe case study

Paneliści

Jarosław Antychowicz

Prezes Zarządu Infinity Group

Stoi na czele firmy z szeroko rozumianego obszaru digital, będącej jedną z najlepszych w Polsce firm świadczących usługi w obszarze Digital Transformation dla klientów z całego świata. Zaangażowany społecznie w wiele lokalnych inicjatyw, nieustająco wspiera rozwój młodych ludzi w różnych obszarach. Powołany do pełnienia funkcji m.in. Wiceprezesa Wschodniego Sądu Arbitrażowego, Członka Rady Izby Przemysłowo Handlowej. Inicjator reaktywacji Klastra Technologiczne INFOTECH. Jeden z głównych kreatorów zmian postrzegania Podlasia na tle Polski i Europy.
 

Agnieszka Węglarz

Ekspert od strategii i biznesu

Przez lata pracowała jako menedżer w firmach MŚP i korporacjach. Była między innymi Dyrektorem Departamentu Strategii Marketingowej w Polkomtelu, Dyrektorem Marketingu w Sygnity, ma doświadczenie zarówno w branżach związanych z rynkiem masowym, jak i z rynkiem Business-to-Business. Od ponad 10 lat jest związana zawodowo z nowymi technologiami, pracując najpierw u operatora sieci komórkowej, następnie w polskiej firmie IT, aż wreszcie prowadząc projekty konsultingowe dla firm z sektora teleinformatycznego. Od 2014 roku prowadzi własną firmę świadczącą usługi doradcze dla właścicieli i zarządów firm MŚP, zarówno z sektora B2B jak i B2C. Od 2019 współpracuje również z Google for Startups jako mentor w międzynarodowych programach wspierających rozwój modeli biznesowych startupów.
 

Tomasz Stańczyk

Kierownik Projektu w Dziale Innowacji, Ulg i Dotacji w Ayming Polska

Elektronik, informatyk i inżynier technologii fotonicznych, mikroelektroniki i nanotechnologii. Posiada 7-letnie doświadczenie z zakresu realizacji, zarządzania oraz nadzoru nad przedsięwzięciami badawczo-rozwojowymi. Jest autorem kilku patentów oraz kilkunastu publikacji naukowych z zakresu elektroniki, fotoniki i optyki. Wcześniej jako konsultant, a obecnie jako kierownik projektu zajmuje się identyfikacją i analizą projektów badawczo-rozwojowych dla Klientów Ayming.
 

Izabela Diana Jaszczołt

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów w Ayming Polska

Magister politologii oraz magister prawa. Pomaga przedsiębiorstwom w wyborze rozwiązań wspierających rozwój biznesu i uzyskiwanie lepszych wyników finansowych. Specjalizuje się w obszarze podatków, finansowania innowacji i kosztów pracy. Buduje trwałe relacje z Klientami i wspiera ich na każdym etapie współpracy. Łączy wiedzę merytoryczną z zakresu doradztwa operacyjnego ze znajomością wyzwań, przed którymi stają Klienci z różnych branż. Współpracuje z firmami należącymi do TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.
 

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *