Zamknij

Konferencja IVA z udziałem Ayming Polska

18 paź
Sztokholm
Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Wydarzenia > Konferencja IVA z udziałem Ayming Polska
Aktualności

W dniach 18-19 października 2018 r. w Sztokholmie odbędzie się konferencja organizowana przez International VAT Association (IVA). W wydarzeniu weźmie udział Maciej Królikowski, VAT Manager w Ayming Polska i członek organizacji. IVA to wiodący i niezależny organ zajmujący się kwestiami związanymi z podatkiem VAT na arenie międzynarodowej.

 

International VAT Association zostało utworzone w 1994 r. i reprezentuje interesy przedsiębiorstw i doradców zajmujących się podatkiem VAT lub równoważnymi podatkami obrotowymi na całym świecie. W Europie IVA jest reprezentowane w prawie wszystkich 28 państwach członkowskich UE, a w skali globalnej obejmuje wszystkie główne rynki międzynarodowe.

Członkowie Stowarzyszenia wywodzą się z organizacji o różnej wielkości – od dużych międzynarodowych korporacji prawniczych i księgowych po mniejsze firmy. Jednak wszystkie łączy to, że są wysoce wyspecjalizowani w wybranej dziedzinie podatków pośrednich. Celem IVA jest ustalanie wspólnych kierunków działania na gruncie współpracy z krajowymi organami podatkowymi i Komisją Europejską.

Tematem tegorocznej konferencji będzie Worldwide Indirect Taxation – Digitalisation – Its Impacts and Consequences for Taxpayers and Administrations. W wydarzeniu wezmą udział Przedstawiciele Komisji Europejskiej (David Hummel I Ludwig de Winter), przedstawiciele administracji z państw członkowskich Unii Europejskiej oraz przedstawiciele biznesu zajmujący się podatkiem VAT.

Więcej o IVA.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *