Zamknij

Further Together

To był rok pełen wyzwań, w którym wszyscy musieliśmy nauczyć się działać inaczej.

Wspieramy Was w tym trudnym czasie, w oparciu o nasze wartości. Pomagamy pokonać przeszkody i budować świat, który łączy zyski i dobro planety.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i mamy nadzieję, że razem zajdziemy dalej w 2021.

Wartości, które nas łączą:

Avatar

DUCH WSPÓŁPRACY

Sposób, w jaki pracujemy

Wsieramy siebie nawzajem, dzieląc się wiedzą i pomysłami oraz łącząc nasze umiejętności w celu osiągania najlepszych rezultatów.

Avatar

OTWARTOŚĆ

Sposób, w jaki się komunikujemy

Słuchamy, doceniamy wszystkie punkty widzenia, bez stronniczości lub z góry przyjętych założeń. Zachęcamy do dialogu, jasno i otwarcie przekazujemy fakty współpracownikom i klientom.

Avatar

KREATYWNOŚĆ

Sposób, w jaki wprowadzamy innowacje

Badamy i analizujemy, wykorzystując do rozwiązywania problemów nasze przedsiębiorcze podejście, wiedzę o branży oraz kreatywne myślenie.

Avatar

PRAGMATYZM

Sposób, w jaki osiągamy cele

Skupiamy się na wynikach klienta, wypracowujemy konkretne rozwiązania oparte o nasze doświadczenie i ekspertyzę, a nie o teorię biznesu.

Avatar

PASJA

Sposób, w jaki dzielimy się pasją

Jesteśmy zaangażowani i pełni zapału, pracujemy w pozytywnym i przyjaznym środowisku i czujemy się usatysfakcjonowani tylko, gdy odnosimy naprawdę wartościowe wyniki.

Avatar

UCZCIWOŚĆ

Sposób, w jaki działamy

Szanujemy siebie nawzajem i tworzymy relacje oparte na szczerości i zaufaniu, przestrzegając najwyższych standardów etycznych we wszystkich naszych relacjach biznesowych.

Podziel się z nami swoimi planami na 2021, umieszczając #Ayming2021