Zamknij

Ayming prelegentem na III Forum Geologii i Górnictwa

22 mar
Warszawa
Home > Analizy i aktualności > Aktualności > Wydarzenia > Ayming prelegentem na III Forum Geologii i Górnictwa
Aktualności

W dniach 22 i 23 marca 2018 r. w Warszawie odbyło się III Forum Geologii i Górnictwa. Ayming Polska wystąpiło w roli prelegenta na wydarzeniu organizowanym przez Trio Conferences.

 

Forum organizowane wedle zasady „praktycy-praktykom” było miejscem wymiany poglądów oraz dyskusji na temat szans, zagrożeń i trendów w branży górniczej. Tematyka obejmowała globalne trendy w produkcji i konsumpcji węgla, wyzwania inwestycyjne oraz zmiany legislacyjne mające wpływ na działalność branży. Uczestnicy forum otrzymali solidną dawkę wiedzy praktycznej popartej przykładami.

Magdalena Burzyńska, Dyrektor Zarządzająca Ayming, oraz Piotr Radko, HR Performance Consulting Director, wygłosili prelekcję na temat pozyskiwania środków na rozwój w branży poszukiwawczo-wydobywczej. Przedstawione zostały możliwości uzyskania oszczędności w ramach ulgi badawczo-rozwojowej,  obniżenia podatku od nieruchomości oraz składki wypadkowej. Prelegenci Ayming wskazali w jakich obszarach firmy mogą szukać oszczędności oraz jak zaoszczędzone środki wykorzystać na rozwój przedsiębiorstwa przy wsparciu dotacji unijnych.

Pokaż komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *