Zamknij

Key Account Manager

Umowa o pracę | Polska
Home > Key Account Manager

Miejsce pracy – Warszawa

Twój profil

Jeśli:

  • Posiadasz min. 4 lat doświadczenia w sprzedaży projektowej usług profesjonalnych lub/i produktach digitalowych
  • Masz umiejętność nawiązania relacji biznesowych w krótkim czasie i jej długoterminowego pielęgnowania
  • Masz poczucie odpowiedzialności i jesteś proaktywny/a
  • Masz odwagę do niekonwencjonalnego działania i nieszablonowego myślenia
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Masz wykształcenie wyższe
  • Jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B), choć korzystamy też z wideo rozmów
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

koniecznie wyślij do nas aplikację!

Twoje zadania

Rozwój:

  • Sprzedaży
  • Swoich i naszych umiejętności
  • Naszych usług
  • Biznesu naszych klientów

Co gwarantujemy?

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pensję podstawową uzupełnioną o system prowizyjny
  • Opiekę mentorską i wsparcie we wdrożeniu
  • Inspiracje płynące z zespołu
  • Stały rozwój m.in. dzięki szkoleniom
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony żywieniowe, karta sportowa, angielski)
  • Zero rutyny w sprzedaży

Rozwijaj z nami swoje pasje, kreatywność i zaangażowanie.

Brzmi interesująco? Prześlij CV na adres: kandydat@ayming.com

Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).).”  W związku z treścią art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r.,  poz. 922 z późn. zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Kandydatów dokumentach aplikacyjnych jest  Ayming Polska Sp. z o.o., 00-014 Warszawa, ul. Moniuszki 1A. Dane osobowe Kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz wybrania i zatrudnienia Pracownika. Dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Zebrane dane osobowe zostały przez Kandydata podane dobrowolnie, a ich zakres wynika z przepisów prawa (art. 22(1) Kodeksu pracy) oraz wymagań danego stanowiska pracy.

Data Privacy Notice