Zamknij

Starszy/a Konsultant/ka ds. Ulgi B+R i innowacji

Umowa o pracę | Polska
Home > Starszy/a Konsultant/ka ds. Ulgi B+R i innowacji

Rozwijaj, doradzaj, inspiruj! Szukamy Starszych Konsultantów, którzy:

  • Rozpoznają innowacje tam, gdzie inni widzą rutynę,
  • Są artystami dokumentacji projektowej,
  • Nie boją się wyzwań i terminów,
  • Są gotowi budować biznesowe imperia.

Jeśli chcesz pracować w miejscu, które inwestuje w Ciebie tak, jak Ty inwestujesz w swoją pracę, aplikuj teraz!

Twoje kluczowe obowiązki:

  • Doradztwo eksperckie: Jako nasz Starszy Konsultant ds. Ulgi B+R, będziesz twarzą firmy w interakcjach z klientami, rozpoznając ich unikalne potrzeby i kształtując strategie finansowania ich innowacji.
  • Identfikacja B+R: Analizuj scenariusze biznesowe naszych klientów, aby identyfikować działania kwalifikujące się do ulgi B+R, zwiększając ich potencjał rozwoju i inwestycji.
  • Dokumentacja na najwyższym poziomie: Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji projektowej z należytą precyzją, aby zapewnić maksymalne korzyści dla naszych klientów.
  • Realizacja projektowa: Zarządzanie własnym portfolio projektów, zapewniając ich terminową i efektywną realizację.
  • Mentoring i współpraca: Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój mniej doświadczonych członków zespołu i weryfikując poprawność ich pracy.

Co oferujemy w zamian?

  • Umowa o pracę + system bonusowy: Twoje zaangażowanie i wyniki będą docenione – nie tylko słowami, ale i konkretami w postaci atrakcyjnego systemu wynagradzania.
  • Hybrydowy tryb pracy: to Ty wybierasz czy chcesz pracować z domu czy z naszego nowoczesnego i komfortowego biura
  • Opieka mentorska i wsparcie we wdrożeniu: Zdobędziesz wsparcie najlepszych w branży i skorzystasz z programu mentoringowego, który pozwoli Ci szybko osiągnąć pełnię możliwości w nowej roli.
  • Praca w zespole, który się wspiera: Nasz zespół to więcej niż współpracownicy – to profesjonalni przyjaciele, którzy zawsze służą pomocą.
  • Współpraca z liderami branży: Pracuj ramię w ramię z ekspertami w dziedzinie finansowania innowacji.
  • Międzynarodowe środowisko: Nasza firma to międzynarodowa sieć specjalistów, dzięki czemu masz szansę na rozwój globalnych kompetencji biznesowych.
  • Pakiet benefitów: Kompleksowa opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, Ticket Restaurant – dbamy o Twój komfort życia w każdym aspekcie.

Gotowy/-a na ten krok? Aplikuj teraz i rozpocznij podróż, która będzie przełomem w Twojej karierze!

Data Privacy Notice