Zamknij

Konsultant/ka ds. Ulgi B+R i innowacji

Umowa o pracę | Polska
Home > Konsultant/ka ds. Ulgi B+R i innowacji

Dołącz do nas jako Konsultant ds. Ulgi B+R i innowacji. Poszukujemy pasjonatów, którzy swoją wiedzą wesprą nasz dział B+R. Czy to Ty?

Idealny kandydat to osoba:

  • Z minimum 2-3 letnim doświadczeniem w korporacyjnej obsłudze klienta.
  • Z doskonałą znajomością Excela i języka angielskiego.
  • Zaznajomiona z tematami podatków i księgowości.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pionierskie Projekty: Bądź częścią zespołu pracującego nad finansowaniem innowacji, które zmieniają świat.
  • Rozwój Zawodowy: Rozwijaj swoje umiejętności dzięki wsparciu naszych najlepszych mentorów.
  • Praca Hybrydowa: Skorzystaj z elastyczności pracy z domu oraz energii naszego biura w Warszawie.
  • Ścieżki Kariery: Dajemy Ci narzędzia do ciągłego rozwoju i awansu zawodowego.
  • Pakiet Benefitów: Nasz pakiet benefitów to nie tylko standard – to inwestycja w Twoje dobrostan i przyszłość.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Wsparcie Klienta: Będziesz współpracować bezpośrednio z klientami, doradzając im w zakresie finansowania innowacji i ulg B+R.
  • Analiza Działalności B+R: Twoim zadaniem będzie identyfikowanie i analizowanie działalności badawczo-rozwojowej w przedsiębiorstwach, z myślą o maksymalizacji ich potencjału innowacyjnego.
  • Dokumentacja Projektowa: Przygotowywanie i zarządzanie kompleksową dokumentacją niezbędną do uzyskania wsparcia finansowego.
  • Realizacja Celów: Odpowiadasz za terminową realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów budżetowych.
  • Budowanie Relacji: będziesz budować i utrzymywać długotrwałe relacje biznesowe z klientami.
  • Współpraca Wewnętrzna: Będziesz pracować ramię w ramię z naszymi zespołami Konsultingu, Sprzedaży i Marketingu w celu zapewnienia najlepszych strategii dla klientów.

Zainteresowany/-a? Nie czekaj! Wyślij swoje CV lub profil LinkedIn już dzisiaj i zacznij swoją przygodę z innowacjami!

Data Privacy Notice