Przemysł

Ciech

Analiza potrzeb

Przegląd opłat ponoszonych z tytułu podatku od nieruchomości.

Zaproponowane rozwiązania

Weryfikacja stanu faktycznego nieruchomości pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami prawa oraz ich interpretacjami przez właściwe organy. W przypadku identyfikacji niedoszacowań przygotowanie indywidualnej strategii pod kątem eliminacji lub minimalizacji potencjalnych kar.

Efekty współpracy

"Wysokie standardy współpracy, a także skuteczność działania, pozwoliły na pełną realizację naszych celów, stawiając Ayming Polska w gronie firm, które gwarantują rzetelne wykonanie powierzonych zadań oraz pełen profesjonalizm."

Pobierz list referencyjny w PDF

CIECH Vitrosilicon to uznany na polskim rynku producent wyrobów szklarskich i chemicznych.

Specjalizuje się w produkcji opakowań szklanych typu słoje i lampiony do zniczy, szklistych krzemianów sodu i potasu oraz szkła wodnego sodowego i potasowego.

CIECH Vitrosilicon powstał w roku 1988 na bazie sprywatyzowanych Żagańskich Hut Szkła, które były trzecią co do wielkości hutą szkła opakowaniowego w Polsce, działającą nieprzerwanie od końca II wojny światowej. Zdobywane przez lata doświadczenie i nowoczesny park maszynowy są dziś ważnymi czynnikami wpływającymi na wysoką jakość produkcji.

Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne:  w Iłowej, gdzie mieści się siedziba Zarządu firmy i produkowane są opakowania szklane i szkło wodne, oraz w Żarach, gdzie wytwarza się szkliste krzemiany sodu i potasu.

CIECH Vitrosilicon posiada wdrożony Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami: ISO 9001:2008 oraz ISO 14001.