Przemysł

Nycomed

Analiza potrzeb

Przegląd opłat ponoszonych z tytułu podatku od nieruchomości.

Analiza wysokości składki na ubezpieczenia społeczne, w tym na ubezpieczenie wypadkowe.

Przegląd kosztów telekomunikacyjnych.

Zaproponowane rozwiązania

Weryfikacja stanu faktycznego nieruchomości pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami prawa oraz ich interpretacjami przez właściwe organy. W przypadku identyfikacji niedoszacowań przygotowanie indywidualnej strategii pod kątem eliminacji lub minimalizacji potencjalnych kar.

Analiza składek pod kątem ewentualnych ryzyk. 

Przygotowanie indywidualnej strategii i wsparcie w zakresie minimalizacji skutków ewentualnych niedopłat.

Badanie poprawności dokumentacji i jej zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ubezpieczeń społecznych.

Badanie poprawności taryfikacji.

Weryfikacja stanu faktycznego wraz z analizą potrzeb Klienta.

Pomoc w optymalnym doborze operatora, technologii i usług.

Efekty współpracy

"Naszym zdaniem Ayming Polska jest godnym polecenia partnerem, który w sposób kompleksowy podchodzi do obsługi swoich Klientów."

"Najważniejszą cechą Ayming Polska jest wysoka skuteczność działania, której efektem jest realizacja celów Klienta w założonym i pożądanym zakresie."

"Usługa ta pozwoliła na zidentyfikowanie wymiernych oszczędności dla naszego przedsiębiorstwa, co przeczyni się do poprawy jego wyników finansowych."

Pobierz list referencyjny w PDF.

Pobierz list referencyjny w PDF.

Pobierz list referencyjny w PDF.

 

Norweski producent produktów farmaceutycznych posiadający swoje oddziały w między innymi w Polsce, Belgii, Niemczech, Brazyli i Argentynie. W 2011 firma została przejeta przez Takeda Pharmaceutical. Siedziba zatrudnia ok 12 000 pracowników i ma swoją siedzibę w Zurychu.