Energia, gaz, woda

PEC Jastrzębie-Zdrój

Analiza potrzeb

Przegląd opłat ponoszonych z tytułu podatku od nieruchomości.

Zaproponowane rozwiązania

Weryfikacja stanu faktycznego nieruchomości pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami prawa oraz ich interpretacjami przez właściwe organy. W przypadku identyfikacji niedoszacowań przygotowanie indywidualnej strategii pod kątem eliminacji lub minimalizacji potencjalnych kar.

Efekty współpracy

"Świadczone usługi zostały wykonane z zachowaniem należytej zawodowej staranności, terminowo i bez zastrzeżeń. Niniejszym rekomendujemy usługi świadczone przez Alma consulting Group Polska Sp. z o.o., która zyskała u nas opinię solidnego i godnego polecenia partnera."

Pobierz list referencyjny w PDF

 

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej powstało w 1973 roku uchwałą Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Jastrzębiu-Zdroju. W dniu 20 grudnia 2011 r. nastąpiła prywatyzacja Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Jastrzębiu-Zdroju, Spółka Energetyczna „Jastrzębie” S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju stała się właścicielem 85% akcji. 28 kwietnia 2016 r. PGNiG TERMIKA SA kupiło 100 proc. akcji Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Jastrzębiu-Zdroju. PGNiG TERMIKA to spółka będąca w Polsce największym producentem ciepła i energii elektrycznej w skojarzeniu. Jednoczesne wytwarzanie ciepła i energii elektrycznej jest najefektywniejszą metodą produkcji. 11 stycznia 2012 r. firma stała się częścią Grupy Kapitałowej PGNiG.