Motoryzacyjna

Tenneco

Analiza potrzeb

Przegląd opłat ponoszonych z tytułu podatku od nieruchomości.

Zaproponowane rozwiązania

Weryfikacja stanu faktycznego nieruchomości pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami prawa oraz ich interpretacjami przez właściwe organy. W przypadku identyfikacji niedoszacowań przygotowanie indywidualnej strategii pod kątem eliminacji lub minimalizacji potencjalnych kar.

Efekty współpracy

"Zlecenie wykonane przez ALMA CG zostało zrealizowane w uzgodnionym terminie, w sposób profesjonalny, zgodnie z aktualną wiedzą merytoryczną, jak również najnowszymi możliwościami technicznymi. Profesjonalny sposób przeprowadzenia pomiarów [...] stawiają ALMA CG wśród partnerów biznesowych godnych polecenia."

Pobierz list referencyjny w PDF. 

 

Tenneco  jest jednym z największych producentów oryginalnych układów kontroli emisji spalin i systemów kontroli jazdy założone w 1940 roku. Tenneco jest międzynarodową korporacją z 80 zakładami produkcyjnymi w 24 krajach, na 5 kontynentach z głównymi ośrodkami w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Azji. W roku 2012 spółka zatrudniała 22 000 pracowników. Produkty Tenneco sprzedawane są do ponad 500 klientów, takich jak: Geneal Motors, Volkswagen Group, Toyota Motor Corp, Ducati czy Harley-Davidson.